به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری و سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) پرسنل این اداره کل یکشنبه 88/12/16  با نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کردند .

در این دیدار نماینده ولی فقیه در لرستان گفت : نهاد کمیته امداد امام خمینی (ره) از نهادهای ارزشمند و پربرکت جمهوری اسلامی بوده که بادرایت و هوشیاری حضرت امام خمینی (ره) تاسیس و در جهت رفع فقر و مبارزه آن تشکیل شد .

حجت الاسلام میر عمادی با بیان اینکه روح حاکم بر قوانین اسلامی توجه به فقرا و نیازمندان است افزود : این اصل مهم باید حفظ شود ،این مهم نیازمند مشارکت مردم ، سیاستگذاری و توجه به موسسات خیریه بوده و این موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است .

وی با اشاره به اینکه حمایت از این گونه موسسات که بازوی حمایتی محسوب می شوند، ضروری است افزود : فقر و محرومیت جهات متعددی دارد که یکی از عوامل آن فقدان صنایع بزرگ و مراکز تولیدی است و از مسئولین استان انتظار می رود که با تقویت سرمایه گذاریهای کلان بتوانیم موضوع فقر را در استان ریشه کن کنیم .

در ادامه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت : کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان گفت: 17 هزار طرح خودکفایی در راستای توانمند سازی و دادن عزت نفس به خانواده ها انجام شده و 2 هزار خانواده خودکفا شده اند .

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار