حجت الاسلام میرعمادی در جمع راهپیمایان لرستانی روز 22 بهمن ماه گفت: امروز مردم ولایت مدار ایران ولرستان اوج عزت ،شکوه و وحدت خود را به نمایش گذاشتند و وفاداری خود را به امام خمینی (ره)، اسلام، شهیدان و مقام معظم رهبری اعلام کردند.

امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه 31 سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد و در این مدت نظام با عزت، اقتدارو سربلندی به حرکت شتابان خود ادامه می دهد افزود: 31 سال ملت ایران با حضور خود در صحنه های مختلف به ویژه راهپیمایی 22 بهمن دشمن را ناامید کردند.

وی ادامه داد: ایران اسلامی در طول این 31 سال نماد آزادگی، استقلال ، پیشرفت، معنویت، عدالت، ظلم و استکبار ستیزی بوده است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه در بهار 31 انقلاب اسلامی ایران این سوال مطرح است که راز ماندگاری و اثربخشی انقلاب چیست و چه عاملی موجب شده که انقلاب اسلامی ایران همچون خورشیدی درخشان، بالنده و تابنده بماندافزود: اگر به سال 57 برگردیم درمی یابیم که انقلاب اسلامی در حالی شکل گرفت که دو تفکر مارکسیستی و کمونیست وجود داشت و امروز ما شاهد هستیم که تفکر مارکسیستی و کمونیستی مانند تار عنکبوت از هم پاشیده شده اند.

ایشان تصریح کرد: بعد از این تفکر ما شاهد تک قطبی شدن جهان با تفکر لیبرال دموکراسی بودیم اما امروز این تفکر نیز متزلزل شده و ادعای دروغین حقوق بشر با بمباران مردم بی گناه عراق و افغانستان مشهود است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه روشهای اقتصادی استکبار و غرب دچار بحران شده متذکر شد: در این میان تفکر انقلاب اسلامی جهانی شده و مردم دنیا به انقلاب اسلامی ایران دل بسته اند.

وی با تاکید بر اینکه ملت ایران با پایبندی به اسلام، قرآن، دفاع از مظلومان و حفظ شعار اصیل انقلاب همچنان ثابت قدم هستند یادآور شد: این ملت از دستاوردها و آرمانهای امام راحل دفاع می کند و ما شاهد هستیم که این نظام بالنده تر از گذشته بوده و مردم با شکوهتر و باعظمت تر از همیشه امروز در صحنه ماندگارراهپمایی 22 بهمن بار دیگر حماسه آفریدند.

امام جمعه خرم آباد راز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران را ایمان،اتکا به خداو وحدت بیان کرد و خاطر نشان ساخت: ملت ایران با انگیزه الهی قیام کرده و همواره عنایات الهی و وحدت مردم پشتیبان این نظام بوده و حوادثی همچون حادثه طبس، 8 سال دفاع مقدس،سرکوب فتنه فتنه گران و اغتشاگران گواه این مهم بوده است.

میرعمادی با تاکید بر اینکه حضور مردم در صحنه، وحدت و یکپارچگی آنها در هر جایی که انقلاب به مردم نیاز داشته مثمر ثمر بوده افزود: چه در صحنه های انتخابات و چه در یوم الله های دیگر انقلاب همواره مردم با حضور پر شور حمایت خود را از نظام، انقلاب، امام خمینی (ره) و رهبری اعلام کردند.

وی ادامه داد: رهبری پیامبر گونه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تداوم نهضت انقلاب اسلامی ایران بوده است. ایشان متذکر شد: رهبری ایران اسلامی به عنوان رهبری الهی به یک الگو و اسوه جهانی تبدیل شده و اصل ولایت فقیه به عنوان ستون فقرات انقلاب اسلامی همواره در همه صحنه ها نقش آفرینی می کند. نماینده ولی فقیه درلرستان با بیان اینکه ملت ایران با حضور در این راهپیمایی با امام خمینی(ره) و شهیدان تجدید میثاق کردند بیان داشت: امروز ما شاهد هستیم که که مردم بر پایداری خود نسبت به اصول و ارزشهای انقلاب پافشاری می کنند ودر جهت حفظ شعارهای انقلاب تلاش می کنند؛فریاد مردم در این حماسه امروز همان فریاد 22 بهمن سال 57 یعنی استقلال، آزادی جمهوری اسلامی است.

میرعمادی با اشاره به اینکه پایداری ملت ایران به اسلام،قرآن،مکتب عاشورا،امام حسین (ع) و مکتب اهل بیت (س) است افزود: امروز شعارهای اصیل انقلاب توسط چنین مردمی حفظ شده اما عده ای می خواهند این شعارها را منحرف کنند ولی نمی دانند که امروز شعار ملت ایران همان شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی است .

وی با بیان اینکه استکبار ستیزی با شیطان بزرگ و رژیم جعلی اسرائیل اصل ثابت مردم ایران است متذکر شد: دفاع از مظلومان و مردم فلسطین سرلوحه نظام جمهوری اسلامی ایران است. حجت الاسلام میرعمادی خودباوری،حاکمیت معنوی و دینی را از دیگر دستاوردهای انقلاب برشمرد وگفت: امروز پیام راهپیمایی مردم ایران زمین اقتدار و اتحاد آحاد مردم وحفظ میراث گرانبهای امام راحل که همان نظام جمهوری اسلامی ایران بوده، است.

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار