آیت‌الله سید احمد میرعمادی شنبه ۲۸ بهمن در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به سبک زندگی حضرت فاطمه(س) اظهار داشت: زندگی این بانوی بزرگوار برای ما اسوه و الگو است.

وی با تأکید بر ضرورت الگو گیری از زندگی حضرت فاطمه(س) بیان داشت: زندگی حضرت فاطمه(س) دو بخش دارد که یکی از آن‌ها زندگی ملکوتی و الهی است که برای انسان‌های عادی قابل‌درک و فهم نیست.

 نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد بابیان اینکه بخش دیگر زندگی حضرت فاطمه(س) زندگی ملکی و بشری است گفت: زندگی حضرت فاطمه(س) به‌عنوان یک مادر، یک همسر و یک خانم برای ما الگو است.

آیت‌الله میرعمادی یکی از جلوه‌های زندگی حضرت فاطمه (س) را ساده زیستی عنوان کرد و گفت: همچنین انفاق یکی دیگر از جلوه‌های زندگی حضرت فاطمه(س) است.

 نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد همچنین مسئله عرفان و عبادت حضرت فاطمه (س) را یکی دیگر از جلوه‌های زندگی این بانوی بزرگوار عنوان کرد و گفت: عرفان و عبادت حضرت فاطمه (س) بر مبنای ولایت مداری بوده و شریعت گرا بوده است.

آیت‌الله میرعمادی با تأکید بر اینکه امام علی(ع) پنج صفت را برای حضرت فاطمه(س) ذکر کرده است گفت: داناترین فرد به خدا، نیکوکارترین افراد روی زمین، باتقواترین و عابدترین انسان‌ها، بزرگوارترین شخصیت عالم و خداترس‌ترین انسان در عالم ازجمله این ویژگی‌ها بوده است.

وی تأکید کرد: ما باید مانند حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) زندگی کنیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار