باسمه تعالی

روز قدس روزفرياد توفنده مسلمانان جهان است و نابودی غده سرطانی صهيونيستی در منطقه خواست عمومی مسلمانان و ملت های آزاده جهان و تنها راه حل مسأله فلسطين است.

روز قدس، روز ايستادگی در برابر تجلی ظلم و جور و كبر و نژادپرستی و روز ابراز همدردی با ملت مظلوم و بی دفاع فلسطين است.

با گذشت سالها از اشغال ددمنشانه سرزمين فلسطين و حمايت‌های بی پايان استكبار ز رژيم صهيونيستی، نه تنها مردم فلسطين فراموش نشده‌اند بلكه سال به سال بر تعداد حاميان آنان در سراسر جهان افزوده می‌شود.

 بی شك تنها راه حل مسأله فلسطين تعيين تكليف سرنوشت توسط خود مردم مظلوم و ستمديده فلسطين بدون دخالت و اعمال نظر غرب است و جز اين اجرای هرگونه توافق و سازش بدون درنظر گرفتن خواسته و حقوق از دست رفته فلسطينيان، محكوم به شكست است.

مردم مسلمان ايران امسال همچون سال‌های گذشته با لبيك به فرمان تاريخی امام راحل پيشاپيش ديگر آزاديخواهان جهان، با تيزهوشی و درك شرايط حساس كنونی و با وحدت و همدلی ضمن حضور در مراسم روز جهانی قدس، دعوت رهبر فرزانه انقلاب را لبيك گفته و جنايات صهيونيست ها و حاميانشان را محكوم خواهند كرد.

اینجانب ضمن دعوت از عموم مردم مؤمن و ولايی لرستان برای حضور باشكوه در مراسم روز جهانی قدس، خاطر نشان می کنم مردم لرستان با حضور حماسی خود در اين مراسم باشكوه آزادی قدس شريف را فرياد كرده و حمايت قاطع خود از مردم هميشه مظلوم فلسطين را به نمايش خواهند گذاشت.

سید احمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار