باسمه تعالي

17 مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهيد محمود صارمي و روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و اهل قلم تبريك و تهنيت عرض مي كنم.

بدون ترديد عصر حاضر كه عصر اطلاعات و ارتباطات است ، رسانه ها به عنوان مهم ترين ابزار اطلاع رساني و فرهنگ سازي رسالتي بس مهم و خطير بر عهده دارند و در اين عرصه خبرنگاران متعهد ، شجاع ، واقع نگر و دلسوز از جايگاه و شأن والائي برخوردارند.

تأثير اطلاع رساني دقيق و به موقع و آگاهي كامل از مسائل و موضوعات بر رشد فرهنگي ، اجتماعي ، سياسي و اقتصادي و نيز حفظ استقلال و آزادي و پيشرفت و توسعه همه جانبه جامعه بركسي پوشيده نيست و همه اين آثار و بركات ناشي از خدمات خالصانه و فداكارانه خبرنگاران متعهد و دلسوز است.

خبرنگاران كه وظيفه اطلاع رساني و آگاهي بخشي جامعه را بر عهده دارند همواره مورد بغض و كينه دشمنان قرار داشته و دارند ، از اين رو همواره  دشمنان در صدد حذف و از بين بردن اين نيروهاي موثر و فعال ، در عرصه اطلاع رساني هستند ، نمونه آن شهيد صارمي است كه شهيد توطئه استكبار و تحجر است و اين خودگوياي حقيقتي است كه تلاش و كوشش خبرنگاران را در رديف رزمندگان در راه خدا قرار داده است.

در اينجا لازم مي دانم از تلاش و كوشش وافر اصحاب رسانه ، مطبوعات و خبرنگاران خدوم و بي توقع استان لرستان كه با انعكاس اخبار ، گزارشات و تحليل هاي واقع بينانه به طور دقيق و به موقع مسائل و مشكلات استان را منتقل و پيگيري مي نمايند و به حق زبان گوياي مردم هستند و در جهت وحدت و همدلي قدم بر مي دارند و براي پيشرفت و تعالي استان قلم مي زنند تقدير و تشكر نمايم. اميد است مسؤلان و دست اندركاران با پذيرش انتقادات سازنده و عمل به توصيه ها و راه حل هاي ارائه شده توسط اين عزيزان و حمايت و پشتيباني جدي از اين مجموعه نيروهاي متفكر و ارزشمند زمينه را براي تقويت و رشد نشريات و مطبوعات محلي فراهم نمايند.

از خداوند متعال موفقيت و سربلندي و دوري از خطا و لغزش را براي همگان مسئلت دارم.

سید احمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد   


                                                      

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار