انقلاب اسلامی ایران ۴۰ سال با عزت و اقتدار به حرکت شتابان خود ادامه داده و همواره دشمنان را ناامید کرده است. مروری بر حوادث و جریانات داخلی و خارجی به خوبی گواهی می دهد، عظمت انقلاب اسلامی ایران در ایستادگی قدرتمندانه و با عزت در طول ۴۰ سال بوده است.
- امام بزرگوار با دست خالی در مقابل رژیم ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی قدرتمندانه مبارزه نمود و عزتمندانه انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و با شعار نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی، با قدرت و عزت در برابر شرق و غرب ایستادگی  نمود.
- ملت بزرگ ایران اسلامی در مقابله با جنگ تجاوزگرانه صدام، هشت‌سال قدرتمندانه و با عزت جنگیدند و سرانجام پیروز شدند. جنگی که تمام کشورهای منطقه از صدام حمایت و پشتیبانی مالی می کردند و تمام کشورهای غربی تجهیزات و سلاح در اختیار عراق قرار می دادند. و از صدام متجاوز در شورای امنیت حمایت می‌کردند.
- در طول ۴۰ سال سیاست ایران در مقابله با تحریم ها و محاصره اقتصادی قدرتمندانه و باعزت بوده است
 علی رغم فشار اقتصادی شدید دشمن، انقلاب اسلامی هرگز از خود ضعف و انفعال نشان نداد و با اعتماد و تکیه بر توانمندی های داخلی و بی اعتمادی به دشمن با قدرت و عزت تحریم ها را مهار و دشمن را ناکام نمود.
- در حوادث داخلی همچون ترور، ایجاد آشوب و اخلال، فتنه ۸۸ و ...  مردم ایران با قدرت و عزت از آرمان ها، اهداف انقلاب اسلامی دفاع کردند و در مقابل تروریسم ها، آشوبگران و فتنه انگیزان ایستادگی خواهند نمودند.
حضور قدرتمندانه و با عزت مردم در راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن و انتخابات و مراسم یوم الله های دیگر در طول این چهل سال جلوه دیگری از اقتدار و عزت انقلاب اسلامی ایران است.
* بدون تردید ریشه این قدرت و عزت در ایمان، تقوا،خداترسی و توکل بر خدا، رهبری حکیمانه و الهی امام (ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، وحدت، اتحاد و بصیرت مردم و پیشرفت های علمی، نظامی،اجتماعی و خون شهیدان والامقام همچون شهید حججی و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است که انقلاب اسلامی از آن برخوردار بوده است.
 قطعاً مردم ایران در دو آزمون بزرگ در پایان سال جاری یعنی راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی قدرت و عزت خود را به نمایش خواهند گذاشت و با حضور پرشور، انقلابی و با بصیرت خود به دنیا ثابت خواهند کرد که هرگز در برابر دشمنان تسلیم نخواهد شد و از آرمان‌ها و منافع خویش حفاظت خواهند کرد، چه این انتظار رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی آن است که قوی باشید و مجلس قوی تشکیل بدهید و پاسخ به دشمنی های دشمن کار قوی، جهادی و حساب شده است.

 ۱۹ بهمن ۹۸

سید احمد میرعمادی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار