باسمه تعالی

روز قدس، روز فریاد توفنده مسلمانان سراسر دنیا بر سر سفاکان صهیونیسم و روز ابراز هم پیمانی و همراهی آزادی خواهان جهان با مردم مظلوم فلسطین و در یک کلام روز ایستادگی همه مظلومان در برابر تجلی ظلم، جور و کبر و نژادپرستی است.

بعد از گذشت سالها از اشغال ددمنشانه سرزمین فلسطین و باجود حمایت های بی پایان سران استکبار جهانی به سرکردگی انگلیس و آمریکا نه تنها مردم فلسطین به فراموشی سپرده نشده اند بلکه سال به سال حامیان آنان در سراسر جهان در آحرین جمعه ماه مبارک رمضان با راهپیمایی غرور آفرین خود لرزه بر اندام صهیونیست ها انداخته و همبستگی خود را با مردم فلسطین برای تداوم مبارزه تا رهایی کامل سرزمینشان اعلام می کنند.

بی شک تنها راه حل مسأله فاسطین مقاومت اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی و حضور مردم فلسطین در صحنه بدون دخالت و اعمال نظر غرب است و جز این اجرای هرگونه توافق و سازش بدون درنظرداتشن خواسته ها و حقوق از دست رفته فلسطینیان و آوارگان محکوم به شکست است.

 اینجانب از مردم روزه دار، مومن، انقلابی و غیور لرستان دعوت می کنم با حضور حماسی و دشمن شکن خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر به ندای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی لبیک گفته و حمایت قاطع خود را از مردم همیشه مظلوم فلسطین به نمایش بگذارند.

سید احمد میرعمادی
 
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار