باسمه تعالی

حمله به کاروان آزادي يکي از جنایات بي سابقه رژيم صهيونيستي در طول تاريخ بشريت بوده که مصداق واقعی بغض عمیق این رژیم نسبت به مردم مظلوم فلسطین است.

این حمله که بيانگر اقدام دیوانه وار و جنون آمیز دولتمردان رژيم صهيونيستي است، در حالی صورت می گیرد که نفس اقدام کاروان آزادي که  از کشورهاي مختلف با شعار صلح و حمايت از مظلومين به سمت غزه در حرکت بودند، کمک به ملت ستمدیده و محروم غزه براي رفع بخشي از نيازهاي مردم  اين منطقه بود.

اين عمل رژیم سفاک صهیونیستی نشاندهنده خوي ذاتي و وحشيانه این رژیم است که با شکلي فجيع به زنان، کودکان و افراد مسن حاضر در کاروان آزادي که نمایندگان افكار عمومي و وجدان‌هاي بشري بودند، حمله کردند.

حمله به كاروان دريايي امدادي و بشردوستانه آزادی تأکيدي بر فعاليت رژيم غاصب صهیونیستی به عنوان يک تروريست بين المللي و نشان از درماندگي و سراسيمگي این رژیم است.

اين اقدام رژيم صهيونيستي که نتیجه مستقیم سکوت جوامع بین المللی نسبت به مسأله فلسطین بوده، مسئوليت را براي تمامي کشورها و مجامع بين المللي سنگين مي کند و بايد تمامي کشورهاي اسلامي، عربي، غيرمتحدها، سازمان هاي بين المللي و شوراي امنيت ضمن محکوميت شديد اين اقدام، برنامه ريزي لازم براي جلوگيري از اين گونه تجاوزات وحشيانه انجام دهند.

اینجانب ضمن محکوم کردن این جنایت قساوت آمیز، خواستار شکسته شدن کامل محاصره غزه و محاکمه جنایتکاران رژیم صهیونیستی می باشم.

از خداوند متعال عزت و عظمت اسلام و مسلمین و نابودی رژیم صهیونیستی را مسئلت دارم.والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سید احمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار