باسمه تعالی

مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان لرستان حجت الاسلام والمسلمین

حاج آقای محمدیان دامت توفیقاته

خدا را شاکریم سی و دومین دوره مسابقات سراسری حفظ، قرائت،ترتیل و مفاهیم قرآن کریم در استان لرستان با شکوه و عظمت تمام برگزار گردید.

بدون تردید، برگزاری مسابقات قرآنی در توسعه و ترویج فرهنگ غنی قرآن و نورانی شدن دلها تأثیر فراوان داشته و موجب علاقمندی بیشتر افراد جامعه به خصوص نسل جوان به کلام وحی الهی می گردد.

قرآن کریم پیمان نامه خداوند بر بندگان و سند ارزشمند هدایت و سعادت انسان ها تا روز قیامت، شفاء و دواء دردهای جوامع اسلامی است که تمسک به آن با محوریت ولایت، سربلندی و عزت و عظمت را برای همگان فراهم می آورد و بر کالبد جوامع بشری حیات دوباره می بخشد .

اینجانب از حضور ارزشمند قاریان، حافظان، اساتید، داوران، متسابقین و همه علاقمندان به قرآن مجید و از مردم ولایتمدار و با ایمان استان لرستان بویژه مردم بزگوار شهرستان خرم آباد که از این برنامه معنوی و نورانی به گرمی استقبال کردند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

همچنین از تلاش و کوشش بی دریغ حضرتعالی و مجموعه عزیزانی که در برگزاری این مسابقه قرآنی همت گماردند سپاسگزاری می کنم و از خداوند متعال طول عمر پربرکت علمدار قرآن مقام معظم رهبری – مدظله العالی- و موفقیت همگان را مسئلت دارم. ان هذا کان لکم جزاء و کان سعیکم مشکورا

سید احمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار