بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبراللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حوّل حالَنا الی احسن الاحوال

تقارن عید سعید نوروز با ماه پرخیر و برکت رجب و میلاد مسعود سیدالاوصیاء و امام الاتقیاء امیرالمومنین امام علی بن ابی طالب (ع) را به همه ملت بزرگ ایران اسلامی به ویژه به مردم غیور و ولایتمدار لرستان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

خدای متعال را بر همه نعمت‌های مادی و معنوی که بر ما ارزانی داشته شاکریم. نعمت نزولات جوّی، سرسبزی و شادابی، زنده شدن طبیعت و حیات دوباره موجودات، همچنین خدا را بر نعمت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی و شکست و ناکامی دشمنان سپاسگزاریم.

سالی که گذشت، با همه فراز و نشیب و تلخی‌ها و شیرینی‌ها به خصوص مشکلات اقتصادی و گرانی‌های سنگین به پایان رسید، سال ۹۷ سال روشن شدن حقایق انقلاب اسلامی و آشکار شدن باطن خبیث استکبار جهانی و پیروزی‌های چشمگیر ملت ایران اسلامی بوده است. سال ۹۸ سالی است با امیدها و با ظرفیت‌های فراوان برای حل مشکلات کشور، مهم‌ترین خصوصیت سال ۹۸ آغاز دهه پنجم و شروع چهل سالگی دوم انقلاب اسلامی است که بیانیه گام دوم انقلاب تصویر روشن برای پیمودن این مسیر پر افتخار است.

همه باید بیانیه گام دوم انقلاب را به عنوان یک دستور العمل جامع تلقی کنند و بر اساس آن عمل نمایند. قطعاً عمل به بیانیه گام دوم انقلاب منشأ تحول در کشور خواهد شد.

تحول لازمه زندگی است، خداوند متعال با آغاز فصل بهار تحولی نو در طبیعت ایجاد می‌کند. دعا و درخواست ما در آغاز سال نو نیز تحول نیکو در زندگی فردی و اجتماعی است. برای تحقق این امر و تداوم مسیر پیش روی انقلاب اسلامی نیازمند به همت بلند، عزم و اراده قوی، تلاش و جدیت، وحدت و انسجام و توکل بر خدای متعال هستیم. امید است خدای متعال همه ما را مشمول عنایات خاصه خودش قرار داده و در سال جدید خیرات و برکات خود را بر ما نازل و به همه صحت و عافیت و تندرستی عنایت فرماید.

در پایان طول عمر پر برکت برای رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی و علو درجات برای ارواح طیبه شهدا و امام راحل (ره) و موفقیت و پیروزی در همه صحنه‌ها برای شما مردم بزرگوار و ولایتمدار از خداوند متعال مسئلت دارم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار