باسمه تعالی

وقوع حادثه تلخ و تاثربرانگیز تروریستی در مراسم رژه‌های نیروهای مسلح در اهواز که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنانمان گردید، موجب اندوه و تاثر همگان شد.

جنایتکاران و عوامل تروریستی امروز مردمی که در عزای شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) سوگوار بودند را به خاک و خون کشیدند. مردم انقلابی و ولایتمدار خوزستان که در طول ۸ سال جنگ تحمیلی مقاومت و ایستادگی وصف ناپذیری را از خود به جهانیان نشان دادند در آغاز هفته دفاع مقدس مورد حمله تروریستی استکبار جهانی و کشورهای مرتجع قرار گرفتند.

مردم غیور اهواز در دوران هشت ساله دفاع مقدس و پس از آن در راه آرمان های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کرده اند و خواهند کرد. دشمنان و استکبار جهانی که چشم دیدن تجلی اقتدار و قدرت نیروهای مسلح در رژه فرزندان غیور ایران اسلامی را ندارند با اقدامات کور خود حمله تروریستی را رقم زدند؛ اما بدانند ملت ایران و مردم غیرتمند خوزستان در برابر تکفیری ها و عوامل تروریستی سر خم نمی کنند.

ضمن محکومیت این جنایت وحشیانه، عرض تسلیت به ساحت مقدس امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری، مردم غیور و مقاوم خوزستان و تبریک و تسلیت به خانواده های شهدا، شفای عاجل مجروحان این حادثه را از درگاه احدیت مسئلت داشته و خواستار شناسایی عاملان حمله تروریستی و برخورد قاطع و دقیق با دنباله های تروریست ها هستیم.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار