باسمه تعالی

یا مقلب‌القلوب والابصار، یا مدبر الیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال

السَّلامُ عَلَیْکَ یَا أَبَا الْحَسَنِ عَلِیَّ بْنَ مُحَمَّدٍ الزَّکِیَّ الرَّاشِدَ النُّورَ الثَّاقِبَ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَکَاتُهُ

امسال طلیعه سال نو با ماه پرخیر و برکت رجب و شهادت امام هادی(علیهم‌السلام) معنویت و نورانیت الهی پیداکرده است.

ائمه(علیهم‌السلام) علاوه بر هدایت معنوی واسطه فیض الهی و منبع تمام خیرات و کمالات هستند، رشد معنوی، اخلاقی و تربیتی جامعه مدیون وجود پربرکت امامان معصوم(علیهم‌السلام) است و آن‌ها باعث آرامش، امنیت و امید جامعه هستند.

ویژگی دیگر ۱۳۹۷، چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران است، چهل سال ایستادگی، ایثار و وفاداری ملت به‌نظام، ولایت و رهبری جای سپاس به درگاه الهی دارد.

پیروزی‌ها و دستاوردهای عظیم مردم ایران در ۴۰ سال گذشته، از سوی دیگر شکست‌ها و ناکامی‌های پی‌درپی دشمنان علیه نظام اسلامی آینده درخشان و مستحکمی را نویدبخش است.

حلول سال نو و بهار پرطراوت نشانه قدرت لایزال الهی در تجدید حیات و فرصتی برای تازه شدن و بازنگریستن زندگی است، آنچه از گذر ایام باید برای ما درس و عبرت باشد تحویل حال همراه با تجدید سال است.

همان‌طور که با آمدن سال جدید، شاهد تغییر و تحول، سرسبزی و نشاط در طبیعت هستیم باید تغییر و دگرگونی در روح و جان ما پیدا شود و لازمه این امر، توجه به ایمان و اخلاق، علم و معرفت، تلاش و همت است تا حالمان نیکوتر و امروزمان بهتر از دیروز گردد.

این‌جانب ضمن گرامی داشت عید سعید نوروز و آرزوی طول عمر پربرکت برای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و علو درجات برای ارواح طیبه شهدا و امام راحل، سالی سرشار از خیروبرکت، صحت و عافیت، موفقیت و پیروزی در همه صحنه‌ها برای شما مردم بزرگوار و ولایتمدار از خداوند بزرگ مسئلت دارم، والسلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار