بسم الله الرحمن الرحیم

 13  آبان در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی ایران یک روز به یادماندنی و تاریخی  است که در آن سه رویداد مهم و تأثیرگذار اتفاق افتاده است، حادثه تبعید حضرت امام خمینی- ره- به ترکیه در سال 1343، شهادت دانش آموزان مظلوم و بی گناه به دست رژیم پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 هر یک دلالت آشکار بر روحیه ظلم ستیزی و مقابله با استکبار جهانی دارد.

بدون تردید حرکت انقلاب اسلامی ایران در برابر مستکبرین و پرچمداری ملت ایران در مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی، همچنین بیداری امت اسلامی در مقابل نظام سلطه از دستاوردهای حوادث 13 آبان است.
از این رو مردم ایران هر سال با انجام راهپیمایی گسترده خود در این روز  ضمن تجدید میثاق با شهداء و آرمان های والا امام بزرگوار روح عدالت خواهی و استکبارستیزی خود را به نمایش می گذارند.

اینجانب ضمن دعوت از عموم مردم ولایتمدار بخصوص جوانان سلحشور و غیرتمند استان لرستان برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله 13 آبان انتظار دارم با هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل پاسخ دندان شکنی به زیاده خواهی های استکبار جهانی و ایادی آنان داده و همچون گذشته آنان را مأیوس نمائید

در پایان طول عمر رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی ایران حضرت آیت الله العظمی خامنه ای- مدظله العالی- و سربلندی ملت غیور و رشید ایران اسلامی را از خداوند متعال مسئلت دارم. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سید احمد میرعمادی
 نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار