باسمه تعالی

سلام بر فطر و زمان‌های تطهير شده از غيبت و دروغ و تهمت كه به آب زلال سجاده و تسبيح، شست‌وشو شده‌اند!. سلام بر فطر و چشم‌های روشنی كه بر روی همه پليدی‌ها بسته مانده‌اند و به انوار تابناک عالم قدس، گشوده شده‌اند.


در آغازين روز ميهمانی بندگی‌مان خرسند بوديم که به آستان باشكوه حضرت حق مهمان شديم و امروز از خوان رنگينش، شادمانه برمی‌خيزيم و خرسنديم كه كوله‌باری از نور رمضان و عفو و پاكی قدر و شادمانی عيد را بر دوشمان نهاده است.

خداوند رمضان را شاکریم  كه وجودهای به گل نشسته‌مان را با تابش خورشيد تابستانيی مهرش، به تكاپو واداشت و لحظه به لحظه در سحرهای آگاهی و بيداری، چشم به راه طلوع خورشيد معرفت‌مان ماند تا به چشمه جوشان قدر برساند.

با دست نوازش‌گرش، آب حياتِ مطمئنه را به ديدگان‌مان چكاند تا تكه‌های به‌جا مانده از روح والای انساني را در دنیایی که مزرعه‌ی آخرت است، پيدا كنيم.

و اکنون در آستانه عید فطر قرار گرفته‌ایم، عيد به ثمر نشستن نهال عبادت‌ها و توبه‌ها..

اينجانب از درگاه پرورگار مهربان و ميزبان عزيز ضيافت رمضان؛  قبولی طاعات و عبادات خالصانه‌ی عموم مسلمین جهان را مسئلت نموده و عید بندگی و عبادت را به محضر شریف حضرت ولی عصر(عج) و ولی امرمسلمین جهان حضرت  امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و مردم روزه‌دار و مؤمن ایران اسلامی و لرستان ولایتمدار تبریک و شاد باش عرض می‌کنم».

 

سیداحمد میرعمادی

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار