بسم الله الرحمن الرحيم

مردم شريف و غيور استان لرستان

خدا را شاكريم بار ديگر ملت ايران با حضور گسترده و باشكوه خود در انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري پايه هاي نظام اسلامي را استحكام بخشيده و افتخار ديگري آفريدند كه مايه حيرت و سردرگمي دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران گرديد.

رأي شما در22 خرداد، پافشاري بر اصول و ارزش هاي انقلاب اسلامي است كه بخاطر آن هزاران شهيد و مجروح تقديم شد و اكنون نويدبخش عدالت، مهر و محبت و سربلندي و پيشرفت در ايران اسلامي است.

حماسه حضور وصف ناپذير شما مردم ولايتمدار استان لرستان در پاسخ به دعوت رهبر فرزانه و حكيم انقلاب اسلامي -مدظله العالي-  بيانگر ايمان، وفاداري و پايبندي شما به اسلام و انقلاب اسلامي است كه براي هميشه تاريخ ثبت و ماندگار خواهد بود.

اينجانب ضمن تبريك به رئيس جمهور مردمي و مكتبي جناب آقاي دكتر محمود احمدي نژاد، از تك تك شما مردم هميشه در صحنه از زن و مرد، پير و جوان و همه اقشار مختلف بخاطر اين حماسه جاودان تقدير و تشكر مي كنم. همچنين از دست اندركاران امر انتخابات، هيأت هاي اجرائي، نظارت و بازرسي، نيروهاي امنيتي و انتظامي، صداو سيما،خبرنگاران و همه كساني كه به نحوي در برگزاري سالم و باشکوه اين انتخابات تلاش نمودند سپاسگزارم.

انتظار مي رود همچون گذشته با صفا و صميميت، اخوت و برادري در كنار يكديگر در جهت تحقق برنامه هاي رياست محترم جمهور براي پيشرفت وعدالت تلاش نموده و با وحدت و همدلي براي توسعه استان گام هاي اساسي برداريم. انشاء الله

سيد احمد ميرعمادي

نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار