بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی)

سلامٌ علیکم

خدای منان را شاکریم، بار دیگر ملت ایران در سایه عنایات خاصه حضرت ولی عصر - عج الله تعالی فرجه الشریف- و رهنمودهای حکیمانه حضرتعالی، با حضور گسترده و شگفت انگیز خود در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، پایه های نظام اسلامی رااستحکام بخشیده و برگ زرین و افتخار دیگری آفریدند که مایه دلگرمی و مباهات همه دوستداران اسلام و انقلاب اسلامی و یأس و ناامیدی دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردید.

بدون تردید مشارکت فراگیر و حماسه بی نظیر مردم فهیم ایران در22 خرداد نتیجه تدابیر حکیمانه و هدایت های پیامبرگونه و در راستای لبیک گویی به دعوت جنابعالی در حفظ و حراست از میراث گران بهای امام راحل- رضوان الله تعالی علیه- و شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است.

پیام مسرت بخش و وحدت آفرین حضرت عالی در بیان عظمت و حماسه حضور ملت شریف ایران در این انتخابات، مانند همیشه تسکین بخش دلها و چراغ روشنی، فرا روی حرکت عظیم و انقلابی ملت در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی می باشد. علماء، روحانیت و اقشار مختلف مردم با ایمان و ولایتمدار استان لرستان با تشکراز پیام حیات بخش و تبریک این پیروزی بزرگ به محضر مبارک حضرتعالی تبعیت خود را از فرامین آن رهبر فرزانه و حکیم اعلام داشته و با وحدت و همدلی ضمن حمایت و پشتیبانی از رئیس جمهور منتخب، در جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای پیشرفت و عدالت، از هرگونه تلاش وکوششی دریغ نخواهیم ورزید. طول عمر پربرکت مستطابعالی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سید احمد میرعمادی

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کتابخانه آنلاین

آرشیو اخبار