آیت الله سید احمد میرعمادی چهارشنبه 8 اسفندماه در حاشیه افتتاح نمایشگاه "رویش ماندگار" در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه دستاوردهای یک دهه فعالیت های مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان است.

وی با بیان اینکه مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان از سال ۸۷ شکل گرفت و تا امروز در عرصه های گوناگون فعالیت های متعددی داشته است، تصریح کرد: ۸ همایش علمی در طول این ۱۰ سال برگزار شد که در هر همایش ۲۰۰ تا ۴۰۰ مقاله علمی ارائه شد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: این همایش ها بر اساس منویات مقام معظم رهبری و شعار سال برگزار شدند.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه بخش دیگر این نمایشگاه محصول تلاش های جوانان در عرصه کارآفرینی است، افزود: چهار طرح از سوی اعضای کارآفرین مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان اجرا شد.

وی همچنین به برگزاری گردهمایی فعالان مجازی لرستان با حضور بیش از هزار نفر شرکت کننده خبر داد و افزود: در راستای ایجاد انگیزه در میان جوانان،  ۳۱۳ جوان برتر و موفق استان معرفی و تجلیل شدند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه فعالیت های مجمع مشورتی در سایت آن انعکاس یافته است و علاقمندان به حضور در مجمع می توانند بروند در سایت ثبت نام کنند، یادآور شد: ۷ هزار نفر در برنامه های مجمع مشورتی جوانان دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان شرکت کردند.