آیت الله سید احمد میرعمادی سه شنبه 3 مردادماه در نشست رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اقدامات چشم‌گیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، گفت: استان لرستان ظرفیت‌های بسیاری دارد و امیدواریم بیش از گذشته شاهد خدمات ارزشمند ستاد اجرایی در استان باشیم.

وی با تقدیر از اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در سراسر کشور، دکتر محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) را چهره‌ای توانمند و ولایی و پرتلاش دانست و گفت: ستاد اجرایی در سراسر کشور منشأ خیر و برکت است.

نماینده‌ ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه خدمت کردن به مردم و رفع مشکلات آن‌ها، داشتن احساس مسئولیت و انجام دادن کاری برای رضای خدا سبب برکت می‌شود، گفت: نشانه‌ رضایت خدا خدمت به نیازمندان است.

آیت الله میرعمادی افزود: از ویژگی‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) رفع محرومیت از جامعه و رفع  مشکلات محرومان است و این اقدامات ماندگار هستند.

وی با تأکید بر اینکه امیدواریم امسال شاهد سرمایه‌گذاری چشم‌گیر در راستای تولید و اشتغال باشیم، عنوان کرد: طبق قولی که رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به ما دادند، مقرر شده تا تعدادی مسجد و خانه‌ی عالم دیگر در مناطق محروم روستایی احداث شود.