آیت الله سید احمد میرعمادی ۱۳ اردیبهشت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان با اشاره به اینکه از ویژگی های حکومت حضرت مهدی(عج) عمران، آبادانی، پیشرفت و رفاه عمومی است، اظهار داشت: ما بر این باور هستیم که حکومت جهانی امام زمان که شکل می گیرد، تمام ظرفیت ها در جهت رفاه و آسایش انسان ها قرار می گیرد.

 وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور امام زمان است و به عنوان نظام الگو در دنیا مطرح است و در دنیا نقش آفرینی می کند، تصریح کرد: رضایتمندی مردم در جهت کارآمدی نظام است و برای کسب رضایت مردم باید کار و تلاش کرد.

 قرارگاه خاتم الانبیاء در استان باید تقویت شود و موانع را برای فعالیت آن برطرف کنیم

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه جلسه اقتصاد مقاومتی امروز، باید آغاز یک تحول اقتصادی، عمرانی و سازندگی در استان باشد،  ضمن تقدیر از زحمات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در استان، افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء در لرستان سنگ تمام گذاشته و با تمام وجود به میدان آمده است.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بدون منت و پول در استان نقش آفرینی می کند، تصریح کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء در استان باید تقویت شود و موانع را برای فعالیت آن برطرف کنیم.

 وی با تاکید بر اینکه امروز سپاه به عنوان مولود انقلاب، هرجا احساس خطر شده و نیاز به کمک بوده برای پیشرفت انقلاب و جلوگیری از نفوذ و رخنه دشمن با قدرت تمام ورود پیدا کرده و دشمن را ناکام گذاشته است، ادامه داد: امروز مهم ترین چالش ما چالش اقتصادی است.

وضعیت لرستان امروز به لحاظ اقتصادی و اشتغال مناسب نیست

 نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد خاطرنشان کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء در لرستان یک فرصت استثنایی است که مدیران باید از آن استفاده کنند، وضعیت استان امروز به لحاظ اقتصادی و اشتغال مناسب نیست و این در حالی است که ظرفیت های فراوانی در لرستان وجود دارد.

 آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه بزرگترین ظرفیت استان نیروی انسانی است، اظهار داشت: باید به سمت فعالیت های اقتصادی و اشتغالزایی در استان برویم.

وی با بیان اینکه اولین رمز موفقیت مطالبه گری مردم و پیگیری مسئولان است،  اگر اینگونه نباشد پیشرفتی در استان حاصل نمی شود، تصریح کرد: دومین عامل موفقیت وحدت، انسجام و همکاری است، باید هرکدام از مسئولان سهم خود را در این زمینه تعیین کنند.

به جای بی تفاوتی، مسئولان همدل و همسو باشند

 نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه وضعیت استان در مقایسه با استان های دیگر خیلی ضعیف است و مناسب نیست، افزود: در این زمینه مسئول چه کسی است؟ چه کسی باید به مردم جواب بدهد؟ به جای بی تفاوتی، مسئولان همدل و همسو باشند.

آیت الله میرعمادی یادآور شد: همت بلند و بالا و اراده قوی عامل سوم موفقیت است، باید کار و تلاش و خدمت به مردم اساس برنامه ها باشد.