حجت الاسلام والمسلمين سید احمد میرعمادی در خطبه های این هفته نماز جمعه خرم آباد در مصلای الغدیر این شهر با اشاره به ولادت امام رضا(ع) اظهار داشت: امام هشتم شیعیان صاحب همه سجایا و خوبی های الهی است.

نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به ویژگی های شخصیتی امام رضا(ع) ادامه داد: این امام همام در علم و دانش، ارادت و بندگی و مهر و محبت الگوی همه انسانها است.

خطیب جمعه خرم آباد با اشاره به شهرت امام رضا(ع) به امام رئوف و مهربان گفت: امام رضا(ع) شخصیتی است که هنوز بسیاری از ابعاد زندگی آن حضرت ناشناخته باقی مانده است.

حجت الا سلام میرعمادی ادامه داد: آنچه بر ما لازم است این است که از مکتب و فرهنگ رضوی درس بگیریم.

وی با تاکید بر اینکه شرط وارد شدن به دژ الله، ولایت است عنوان کرد: دهه کرامت فرصتی مناسب برای آشنایی با زندگی این امام همام و تمرین ولایتمداری است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری دو اجلاس مهم بیداری اسلامی و کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران اشاره کرد و گفت: حضور مقام معظم رهبری در این دو کنفرانس نشانه حساسیت ایشان در مورد مسائل منطقه و بیداری اسلامی است.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به سخنان حکیمانه و راهگشای رهبر فرزانه انقلاب ادامه داد: سخنان رهبری ترسیم کننده مسیر حرکت بیداری اسلامی در منطقه است.

ايشان افزود: ایشان در سخنان خود نسبت به آسیب های تهدید کننده انقلابها و قیام های منطقه هشدار دادند.

خطیب جمعه خرم آباد با بیان اینکه کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین و همچنین کنفرانس بیداری اسلامی موجب قوت قلبی به انقلابیون در منطقه شد، عنوان کرد: این امر گواهی آن است که آینده منطقه از آن انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه علاج درد مسلمانان طرح های مقام معظم رهبری است یادآور شد: سخنان رهبری همه توطئه ها برای منطقه را خنثی کرد و موجب یک انقلاب درونی در دلهای مسلمانان شد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از وضعیت نان در شهر خرم آباد انتقاد کرد و گفت: بعد از اجرای هدفمندی یارانه ها تا حدودی مشکل نان در خرم آباد رفع شد ولی متاسفانه بعد از آن دوباره کیفیت نان در این شهر افت پیدا کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر نارضایتی مردم از وضعیت نان خواستار پیگیری مسئولان برای رفع مشکلات موجود در این بخش شد.

آرشیو اخبار