آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان 4 مردادماه با حضور در پتروشیمی خرم آباد، از قسمت های مختلف این مجموعه بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این واحد قرار گرفت و به گفت و گو با کارکنان و مسئولان این مجموعه صنعتی و اقتصادی پرداخت.

آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در حاشیه این بازدید در سخنانی با اشاره به اینکه شعارهای مقام معظم رهبری سیاست‌های راهبردی کشور است و اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی اثر فراوانی در خنثی کردن تحریم‌های اقتصادی دشمن خواهد داشت، اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی موجب رونق اشتغال، اقتصاد و همچنین حفظ استقلال اقتصادی کشور می‌شود.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین اثر سیاست حمایت از کالای ایرانی اعتلای نظام مقدس اسلامی ایران است.

آیت‌الله میرعمادی تأکید کرد: رهنمودهای حکیمانه رهبری موجب عزت، سربلندی و اعتلای ایران می‌شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد یکی از ابزارهای دشمن را تحریم اقتصادی عنوان کرد و گفت: ابزار ما در مقابله با فشار روانی دشمن و همچنین تحریم های اقتصادی سیاست های اقتصاد مقاومتی و همچنین حمایت از کالای ایرانی است.

آیت الله میرعمادی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی در استان بیان داشت: در این رابطه باید کارگروهی در استان تشکیل شود و کالاها و تولیدات استان احصا شود تا زمینه احیا و توسعه آن ها در لرستان فراهم شود.

آخرین اخبار