آیت الله سید احمد میرعمادی دوشنبه ۲۴ اسفند در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجتمع گلخانه ای در کشت و صنعت لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راه اندازی بخش های مختلف مجتمع کشت و صنعت لرستان در دستور کار قرار گرفته است و احیاء و راه اندازی این مجموعه جای خوشحالی دارد.

وی افزود: برای احیاء مجتمع کشت و صنعت لرستان مدیریت ارشد استان تلاش های فراوانی انجام داد که این اقدامات قابل تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد یادآور شد: مجتمع کشت و صنعت لرستان سرمایه عظیمی است که داشت از بین می رفت به‌طوریکه سال ها قبل هنگامیکه برای اولین بار از آن بازدید کردم مخروبه ای بیش نبود ولی امروز شاهد راه اندازی ظرفیت های مختلف آن هستیم.

آیت الله میرعمادی آغاز عملیات مجتمع گلخانه ای در کشت و صنعت لرستان را اقدامی مبارک دانست و گفت: بسیار خوشحالیم که علاوه بر فعالیت بخش های مختلف دام سنگین و سبک در مجتمع کشت و صنعت شاهد راه اندازی مجتمع گلخانه ای در این مجموعه بزرگ هستیم.

وی مجتمع کشت و صنعت لرستان را ظرفیت بالایی برای ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در استان دانست و بیان داشت: این مجتمع به تولید داخلی در استان کمک کرده بطوریکه راه اندازی آن مصداق تحقق اقتصاد مقاومتی در لرستان است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه مجتمع کشت و صنعت لرستان یک مجتمع بی نظیر در کشور و منطقه محسوب می شود، اضافه کرد: این مجتمع در رفع بیکاری جوانان لرستانی می تواند بسیار تاثیرگذار باشد و راه اندازی بخش های مختلف آن می تواند موجب رضایت مندی خداوند و خانواده هایی که دارای جوانان بیکار هستند شود.

آرشیو اخبار