آیت الله سیداحمد میرعمادی چهارشنبه ۵ اسفند در دیدار با کارکنان ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان با بیان اینکه زنده بودن و حیات یک جامعه به فرهنگ آن جامعه بستگی دارد، اظهار داشت: اگر فرهنگ جامعه پویا، بالنده، عزت آفرین، عزت بخش و پیشرفته باشد آن جامعه زنده است اما اگر فرهنگ غلط، تقلید کورکورانه، بدعت و انحراف حاکم باشد جامعه عقب مانده است.
تمدن اسلامی به دنبال پیشرفت همراه با عدالت است

وی با اشاره به اینکه در تقسیم بندی اعصار به دو عصر جاهلیت و تمدن اسلامی تقسیم می شوند، عنوان کرد: عصر جاهلیت عصر قتل، غارتگری، تبعیض، فساد، خودبزرگ بینی، لهو و لعب و... بود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه امروز غرب فرهنگ جاهلیت مدرن دارد، ادامه داد: غرب فقط تکنولوژی دارد ولی فرهنگشان فرهنگ جاهلیت است.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه مهمترین تولید غرب تولید سلاح است، تصریح کرد: هفته گذشته آماری منتشر شد که آمریکا بزرگترین تولیدکننده سلاح دنیاست.

وی افزود: فرهنگ اسلامی تولید قدرت می کند اما قدرتی که در اختیار انسانیت و نجات بشریت قرار می گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه در تمدن نوین اسلامی با جهل و شرک و فساد مبارزه می شود، خاطرنشان کرد: در این تمدن تولید ثروت می شود اما ثروتی که در آن تکاثر و برتری طلبی نبوده و در آن انفاق و ایثار و صدقه و دستگیری نیازمندان وجود دارد.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه در تمدن اسلامی به دنبال پیشرفت همراه با عدالت هستیم، یادآور شد: تمدن اسلامی دارای استقلال و برپایه ایمان، عدالت و پیشرفت استوار است.

حضور پای صندوق های رای یک واجب عینی است

وی با بیان اینکه عزت، سربلندی، سعادت، فلاح و رستگاری نتیجه تمدن اسلامی است، عنوان کرد: اما تمدن جاهلیت فقر و فلاکت و بدبختی به دنبال دارد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما احیاگر فرهنگ اسلامی بوده است، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب فرمودند ما از تکنولوژی غرب تمدن نوین اسلامی را می سازیم.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه باید برای یاری این انقلاب باید تلاش و کوشش کنیم، تصریح کرد: حضور پای صندوق های رای یک واجب عینی است و عدم حضور ما خوشحالی دشمن و ضعف نظام اسلامی را به دنبال دارد.

وی افزود: رای ما بسیار اثرگذار و باعث اعتبار و اقتدار و پشتوانه قوی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد حضور پای صندوق های رای را مشت محکمی بر دهان یاوه گویان انگلیسی دانست و خاطرنشان کرد: انگلیس و غربی ها انتخابات را دوقطبی کرده و مجلس را به دو مجلس دولتی و غیردولتی تقسیم کرده اند.

آیت الله میرعمادی تصریح کرد: مراقب باشیم مبادا ناخواسته حرف دشمن را بیان کنیم و هفتم اسفند همگی پای صندوق های رای حاضر شویم.

آرشیو اخبار