آیت الله سیداحمد میرعمادی دوشنبه ۱۹ بهمن در دیدار با کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان اظهار داشت: حفظ انقلاب اسلامی در مسیر صحیح خود نکته قابل توجه در طول ۳۷ سال انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه حرکت انقلاب اسلامی ایران از بدو شکل گیری تاکنون صحیح و درست بوده و از مسیر خود منحرف نشده است، عنوان کرد: انحراف از مسیر اصلی علت شکست سایر انقلاب های دنیا بوده و هر انقلابی از مسیر اصلی خود منحرف شود یا از درون تهی شده و یا از بیرون دچار مشکل و شکست خواهد شد.

روش انقلاب اسلامی الهی و حرکت برای خداست

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه شعارهای ملت ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون عوض نشده اند، ادامه داد: مناسبت های انقلاب اسلامی مانند یوم الله ۱۷ شهریور، ۱۵ خرداد، ۲۲ بهمن و... از آغاز تاکنون همچنان حفظ شده اند.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه هدف انقلاب اسلامی از آغاز تا به امروز یکی بوده است، تصریح کرد: اسلام، حاکمیت، دین، خدمت به محرومان، مبارزه با مستکبران و تلاش برای برقراری عدالت از اهداف انقلاب اسلامی ایران بوده و هم اکنون هم اهداف انقلاب اسلامی هستند.

وی پیروزی خون بر شمشیر و فریاد الله اکبر را روش انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون دانست و افزود: روش انقلاب اسلامی روش الهی و حرکت برای خداست و مردم در سال ۱۳۴۲ برای خدا تظاهرات کردند همانگونه که اکنون برای خدا در راهپیمایی ها شرکت می کنند.

مقام معظم رهبری یک نعمت از خداوند متعال برای ما است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد خاطرنشان کرد: مردم ایران در یوم الله ۲۲ بهمن امسال برای رضای خدا حماسه ای دیگر خلق خواهند کرد که باعث یاس دشمنان و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

آیت الله میرعمادی رهبری را مهمترین عامل حفظ انقلاب اسلامی در مسیر صحیح خود دانست و یادآور شد: مقام معظم رهبری مهمترین نقش را برای نگه داشتن انقلاب در مسیر خود ایفا کرده و در مسائلی مانند قائله مطبوعات و فتنه ۸۸ انقلاب را با ترسیم سیاست صحیح حفظ کردند.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی امروز خود به مسئولان دولتی هشدار دادند و فرمودند شما موظفید انتخابات برگزار کنید مبادا تحت تاثیر جو روزنامه ها و رسانه ها قرار بگیرید چراکه مسئولیت شما برگزاری انتخابات است و نباید سرگرم سایر مسائل شوید.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه مقام معظم رهبری یک نعمت از خداوند متعال است که باید قدر ایشان را بدانیم، ادامه داد: اگر امروز پس از ۳۷ سال انقلاب اسلامی ایران بالنده در مسیر درست خود حرکت می کند مدیون مقام معظم رهبری است.

حضور پرشور مردم در راهپیمایی امسال

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس عده ای می گفتند به اسرائیل حمله کنیم، تصریح کرد: امام خمینی(ره) در پاسخ به آنها فرمودند راه قدس از کربلا می گذرد چراکه می دانستند اگر در دو جبهه درگیر شویم در دفاع مقدس شکست می خوریم.

وی افزود: در دوران مقام معظم رهبری نیز تروریست ها و تکفیری ها به جان مسلمانان افتادند و ایشان حمایت از مردم سوریه، عراق و بحرین را یکی از برنامه های خود قرار دادند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به شعار عوام فریبانه نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران در فتنه ۸۸ اشاره کرد و بیان داشت: این شعار به ظاهر زیبا و شیرین بود اما مقام معظم رهبری در پاسخ به این گونه افراد اخیرا نیز در دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم فرموندند که اگر ما آن سیاست را حفظ نکرده و با گروه های تکفیری در عراق و سوریه نمی جنگیدیم امروز باید در همدان و کرمانشاه با آنها می جنگیدیم.

آیت الله میرعمادی با بیان اینکه امروز اگر یک شهید در سوریه ندهیم باید هزار شهید در ایران بدهیم، یادآور شد: ما خود را مدیون رهبری و انقلاب می دانیم و در ۲۲ بهمن و هفتم اسفند شاهد حضوری پرشور خواهیم بود.

آرشیو اخبار