حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی ظهر دوشنبه 15 اسفندماه در حاشیه بازدید از نمایشگاه بزرگ کتاب لرستان با تاکید بر ضرورت برگزاری این گونه نمایشگاهها در استان اظهار داشت: به طور حتم برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در استان موجب ارتقا فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواهد شد.


وی با بیان اینکه خوشبختانه طی بازدیدی که از نمایشگاه کتاب استان داشتم کیفیت کتابهای ارائه شده در نمایشگاه کتاب لرستان مطلوب است، عنوان کرد: ناشران متعددی از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور دارند.


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه برگزاری نمایشگاه کتاب در لرستان می تواند نیازهای مردم استان را در این رابطه تامین کند، بیان داشت: برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب منجر به ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی خواهد شد.


حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در رابطه با ضرورت تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی ادامه داد: فرهنگ کتاب و کتابخوانی به عنوان یک میراث ماندگار موجب تحول در جامعه خواهد شد.


وی یادآور شد: برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در لرستان موجب برآورده شدن نیازهای جامعه خواهد شد و این کار به عنوان یک کار ارزشمند در لرستان محسوب می شود.

آرشیو اخبار