حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی شنبه 15 مرداد ماه  در جمع کارکنان شرکت "ارتباطات زیرساخت" استان لرستان در سخنانی با اشاره به اینکه از دیدگاه دین اسلام هرگاه انسان در راستای آسایش و آرامش مردم و قرب به سوی خدا گام بردارد عبادت کرده است، اظهار داشت: نگاه اسلام به مسئله عبادت یک نگاه جامع و کامل است.

وی با بیان اینکه حقیقت و ماهیت انسان در تلاش و کوشش نهفته است، عنوان کرد: به طور حتم انسانی که در زمینه زیرساختهای توسعه فعالیت کند جایگاه برتری دارد.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه در زیرساختهای توسعه نقش مخابرات و ارتباطات نقش برجسته ای است، ادامه داد: ارتباطات زیرساخت و مخابرات عامل اصلی توسعه و پیشرفت یک جامعه تلقی می شود.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه مراکز تولیدی، صنعتی، خدماتی و... محصول توسعه زیرساختهای مخابراتی است، بیان داشت: امروز اگر شبکه ارتباطی اینترنت در کشور قطع شود همه امور جامعه مختل می شود.

ایشان با تاکید بر اینکه حیات فرهنگی، صنعتی، اجتماعی و... یک جامعه به ارتباطات و زیرساختها بستگی دارد، عنوان کرد: باید در راستای توسعه ارتباطات زیرساخت در استان قدم های موثری برداشته شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر توسعه کمی و کیفی ارتباطات زیرساخت در لرستان بیان داشت: خوشبختانه استان لرستان نیروهای خلاق فراوانی دارد که باید مقدمات رشد این نیروها فراهم شود.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به اینکه مردم استان لرستان مردمی دارای اراده قوی، همت بلند و پشتکار بالایی هستند، یادآور شد: مسئولان استان نیز باید با دلسوزی و وحدت در راستای توسعه و آبادانی لرستان قدم بردارند.

  وی با تاکید بر اینکه مسئولان استان باید تنگ نظری ها را کنار بگذارند افزود: به طور حتم تنگ نظری مسئولان موجب عدم توسعه استان می شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه مردم ما شایسته خدمت صادقانه هستند یادآور شد: خدمتی که از سر دلسوزی باشد یقینا موثر خواهد بود.

آرشیو اخبار