برگزيدگان مرحله كشوری ششمين جشنواره سراسری نشريات تجربی با عنوان «محراب قلم» پنج‌شنبه، 30 تيرماه با حجت‌الاسلام والمسلمين «سيد احمد ميرعمادی»، نماينده ولی‌فقيه در لرستان ديدار كردند.

 در اين ديدار امام‌جمعه خرم‌آباد در سخنانی فرمايشات مقام معظم رهبری را به عنوان خط اصلی حركت جوانان برای رسيدن به قله‌های كمال دانست و بر ضرورت تبين انديشه‌های رهبری در نشريات مساجد تاكيد كرد.

وی افزود: جوانان برای رسيدن به قله‌های كمال و تقرب به سوی خداوند به سه عامل مهم نيازمندند.

حجت‌الاسلام ميرعمادی با بيان اينكه يكی از اين عوامل معرفت است، افزود: جوانان بايد معرفتی را كسب كنند كه ايمان را به دنبال دارد.

امام جمعه خرم‌آباد از معرفت به عنوان پايه و ستون كمال انسانی ياد كرد و بيان كرد: معرفت اصل و اساس و چراغ راه است كه جوانان بايد اهل معرفت شوند.

وی عبادت را دومين عامل رسيدن به قله‌های كمال دانست و اذعان كرد: عبادت موتور محركه انسان به سوی كمال است و باعث روشنايی دل انسان و بصيرت است.

حجت‌الاسلام ميرعمادی طهارت و پاكی را سومين عامل حركت جوانان به سوی كمال دانست و خاطرنشان كرد: جوان اگر طهارت و پاكی در درون جانش قرار گيرد، قطعا به قله‌های كمال دست خواهد يافت.

وی با تاكيد بر اينكه شرط تحقق عوامل دستيابی به سوی كمال حركت بر محور قرآن و عترت است، خاطرنشان كرد: همانطور كه عبادت بدون عترت ارزشی ندارد، معرفت هم بدون ولايت ارزشی ندارد.

امام جمعه خرم‌آباد خطاب به دست‌اندركاران نشريات تجربی گفت: سعی كنيد در كار نشريات ذوق و سليقه و ابتكار داشته باشيد.

نماينده ولی‌فقيه در لرستان با تاكيد بر اينكه با ذوق و سليقه و ابتكار هنرمندانه بايد بتوان يك پيام را به مخاطی رساند، خاطرنشان كرد: جذاب كردن وبلاگ‌های دينی و طراحی زيبا نيز در جذب مخاطب بسيار موثر است.

يادآوری می شود، ششمين جشنواره سراسری نشريات تجربی و وبلاگ نويسی با عنوان محراب قلم از 29 تير در خرم آباد آغاز شده و تا 31 تيرماه ادامه دارد.

آرشیو اخبار