حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی عصر چهارشنبه 17 اسفندماه در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب استان در سخنانی اظهار داشت: تلاش مسئولان امر در برگزاری این دوره از نمایشگاه کتاب استان لرستان قابل تقدیر است.

وی با تقدیر از مسئولان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان عنوان کرد: این نمایشگاه یکی از کم نظیرترین نمایشگاههای کتاب برگزاری شده در استان طی سالهای اخیر است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد یادآور شد: این دوره از نمایشگاه کتاب لرستان به لحاظ تعداد کتابها، تعداد ناشران و همچنین تنوع کتب مطلوب بوده است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه کتابهای ارزشمندی توسط ناشران در این دوره از نمایشگاه عرضه شده است، عنوان کرد: همچنین استقبالی که اهالی فرهنگ دوست و کتاب دوست لرستان از این دوره از نمایشگاه کتاب داشتند چشمگیر بوده است.

وی از استقبال مردم استان از این دوره نمایشگاه کتاب لرستان با عنوان "کم نظیر" یاد کرد و گفت: با اینکه برگزاری این نمایشگاه مقارن با نمایشگاه عرضه کالا شده است ولی بازدید مردم از نمایشگاه کتاب استان لرستان به مراتب از بازار فروش اجناس شلوغ تر است و این مایه افتخار است که لرستان دارای چنین مردم فرهنگ دوستی است.

آرشیو اخبار