نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در جلسه چهارشنبه 26 اسفندماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان لرستاندر سخنانی اظهار داشت: یکی از دغدغه های که از مدتها قبل به ویژه در خرم آباد برای علما، روحانیت و مردم به وجود آمده است تشدید فعالیت فرقه ها و نحله های باطلی است که می خواهند در اینجا جای خود را باز کنند.
 

فعالیت فرقه های انحرافی در لرستان تبدیل به دغدغه شده است

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه فعالیت فرقه های انحرافی تبدیل به دغدغه شده است، تصریح کرد: هر میزان که انقلاب اسلامی پیشرفت می کند و تاثیر گذار است دشمنان هم به همان اندازه برای ما برنامه ریزی کرده اند.

وی ادامه داد: به همان اندازه که انقلاب اسلامی از نظر معنوی به دنیا پیام رسانی کرد و معنویت را انتقال داد دشمنان نیز به دنبال رواج فرقه های انحرافی و شیطان پرستی در ایران اسلامی بوده اند.

حجت الاسلام میرعمادی خاطر نشان کرد: کسانی که شیطان پرستی، عرفان های نوظهور و امثال اینها را گسترش می دهند هدفشان از بین بردن اسلام، مهدویت، وحدت ملی و مکتب تشیع است.

وی با جدی خواند تهاجم اعتقادی به جوانان ایران اسلامی، نسبت به کشیده شدن فرقه های انحرافی از محافل به بازارها و کوچه ها هشدار داد.
ترویج فرقه های انحرافی برنامه حساب شده و پیچیده دشمن است

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: ترویج فرقه های انحرافی برنامه حساب شده و پیچیده دشمن است برای اینکه معنویتی را که به برکت انقلاب اسلامی به وجود آمده را از بین ببرد.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به سیاست تساهل و تسامح غلطی که در سالهای گذشته در برخورد با فرقه وجود داشت، بیان داشت: باید نسبت به این روند از سوی مسئولان دستگاههای مختلف حساسیت نشان داده شود.

ايشان با طرح این سوال که چرا برخی از دستگاهها در این زمینه کوتاهی می کنند و کنترلهای لازم را انجام نمی دهند، ادامه داد: باید برای برخورد با فرقه های انحرافی برنامه ریزی داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه نباید یک لحظه از دشمن غافل بود، یادآور شد: به منظور مقابله با فرقه های انحرافی باید دو بخش آموزش درست احکام و اعتقادات دینی و روشنگری در مورد فرقه های باطل در دستور کار برنامه های سال 90 قرار گیرد.
حساسیت ها نسبت به فعالیت فرقه های انحرافی در لرستان چند برابر شود

حجت الاسلام میرعمادی برگزاری نمایشگاهها را از دیگر ضرورت ها در این زمینه دانست و گفت: باید در قالب نمایشگاهها واقعیت های پشت پرده فرقه های انحرافی به جوانان نشان داده شود.

وی با اشاره به افزایش 12 میلیارد تومانی بودجه فرهنگی سفر هیئت دولت به لرستان، گفت: باید از محل این اعتبارات برنامه های خوبی برای سال 90 در این بخش در دستور کار قرار داده شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه حساسیت ها نسبت به فعالیت فرقه های انحرافی در لرستان باید چند برابر شود، یادآور شد: لرستان بیش از دیگر استانهای کشور در معرض فرقه های انحرافی قرار دارد.

حجت الاسلام میرعمادی تصریح کرد: هدف دشمنان این است که فضای یک دست اعتقادی و دینی مردم لرستان را دچار خدشه کنند که در این نبرد وظیفه دینی ما نسبت به مرزبانی از اعتقادات و اخلاق جامعه صیانت است.

آخرین اخبار