نماينده ولي فقيه در استان لرستان پنج شنبه 26 اسفندماه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سخنانی با اشاره کشتار بی رحمانه مردم در بحرین، اظهار داشت: راه اندازی حمام خون در بحرین توسط عاملان آمریکا و نیروهای نظامی کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله عربستان صعودی دارای نکات قابل تاملی است.

وی ادامه داد: علت ورود سران دیکتاتور منطقه به مسئله بحرین خوف و وحشتی است که آنها از وقوع یک انقلاب مردمی و اسلامی مانند انقلاب اسلامی ایران در بحرین دارند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به توطئه های دشمنان در جریان انقلاب مردمی بحرین، بیان داشت: در ابتدا آنها تلاش کردند که قیام مردم بحرین را شیعه و سنی کنند که این طرح با وحدت مردم این کشور ناکام ماند.

حجت الاسلام میرعمادی ادامه داد: در این میان کشور عربستان که بیش از کشورهای منطقه احساس وحشت می کرد با چراغ سبز آمریکا برای سرکوب مردم انقلابی بحرین وارد این کشور شد.

ايشان با یادآوری اینکه امروز در بحرین شاهد وقوع فاجعه دردناکی هستیم، خاطر نشان کرد: دخالت بیگانگان در امور داخلی کشور بحرین مسئله را شدیدتر کرده است.

حجت الاسلام میرعمادی تصریح کرد: شاید با دخالت نظامی کشورهای منطقه و کشتار بی رحمانه مردم بتوان چند روزی مردم را وادار کرد که به خانه هایشان بازگردند ولی دیگر این مردم ساکت نخواهند نشست.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه کشتار بی رحمانه مردم بحرین برای دنیا پیام های زیادی دارد، بیان داشت: جالب اینجاست که برخی از این کشورها پیش از کشور ایران را متهم به نقض حقوق بشر می کردند در حالیکه امروز دولت و ارتش این کشورها دارند مردم بی گناه منطقه را به خاک و خون می کشند.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به ادعای دروغین استکبار جهانی در مورد دموکراسی و حقوق بشر، عنوان کرد: امروز با این حرکت های انجام شده در کشور بحرین و منطقه به پشتیبانی آمریکا دیگر باید فاتحه آزادی، انسانیت و حق و حقوق مردم را خواند.

وی از حملات کشورهای منطقه به مردم بی گناه بحرین به عنوان رسوایی دیگری برای رژیم اشغالگر قدس یاد کرد و بیان داشت: امروز آمریکا دیگر به دنبال حفظ کردن دیکتاتورهای منطقه نیست بلکه تلاش می کند بسترهای ثبات رژیم اشغالگر قدس را فراهم کند.

حجت الاسلام میرعمادی تصریح کرد: با فاجعه ای که امروز در منطقه و کشورها بحرین و لیبی رخ می دهد دیگر سکوت سازمان ها و نهادهای بین المللی توجیهی ندارد جز اینکه نشان می دهند که این نهادها از مردم جهان جدا هستند.

آخرین اخبار