نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد پيش از ظهر جمعه 2 مهر در افتتاح نمايشگاه گراميداشت هفته دفاع مقدس با عنوان "به سوي ظهور"، اظهار داشت: يکي از کارهاي فاخري که در رابطه با دفاع مقدس بايد صورت گيرد بازسازي عملياتهاي مختلفي است که در اين هشت سال برگزار شده است.

وي با تاکيد بر اينکه هشت سال دفاع مقدس براي ما امنيت، اقتدار و جاودانگي به ارمغان آورد، خاطرنشان کرد: ترسيم اين اقتدار و جاودانگي خود، دانشگاهي براي نظاميان و مردم آزادي خواه جهان محسوب مي شود.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بيان اينکه هر عملياتي در هشت سال دفاع مقدس داراي پيام و سخني است، عنوان کرد: هدف، عمل و نتيجه اين عملياتها بايد مورد بازخواني قرار گيرد.

حجت الاسلام ميرعمادي با اشاره به بازسازي عمليات کربلاي چهار در لرستان، بيان داشت: با وجود اينکه در اين عمليات دشمن به طور کامل از جزئيات آن آگاهي داشت اما کاري که رزمندگان ما انجام دادند بي نظير بود و ثابت کردند که مهم براي خدا جنگيدن است.

وي با بيان اينکه تکليف گرايي رمز موفقيت و مقاومت رزمندگان در اين عمليات بوده است، يادآور شد: در اين عمليات تنها ارتش عراق در مقابل ما نبودند بلکه تمام تجهيزات کشورهاي اروپايي و حامي عراق با ما جنگيدند.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به نقش درخشان رزمندگان لرستاني و سپاه حضرت ابوالفضل(ع) در عمليات کربلاي چهار، خاطرنشان کرد: در اين عمليات نقش رزمندگان لرستاني بسيار مهم و تاثير گذار بوده است.

حجت الاسلام ميرعمادي با تاکيد بر اينکه ترسيم و بازسازي عمليات کربلاي چهار براي نسل جوان که رهرو آن رزمندگان هستند مايه مباهات است، عنوان کرد: با وجود موانع متعدد و هجوم همه جانبه توپخانه عراق رزمندگان ما توانستند موفقيتهاي مطلوبي در اين عمليات به دست آورند.

وي بيان داشت: عمليات کربلاي چهار مقدمه ارزشمندي براي عمليات فتح الفتوح کربلاي پنج و ديگر عملياتها بوده است.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکيد بر اينکه آرامش و امنيت امروز کشور ايران مديون هشت سال دفاع مقدس است به سخنان شب گذشته رئيس جمهوري در سازمان ملل اشاره کرد و يادآور شد: اگر امروز رئيس جمهور ايران اسلامي در سازمان ملل با اقتدار و قدرت اينگونه مسائل را مطرح مي کند به برکت هشت سال دفاع مقدس است

آخرین اخبار