فرماندار شهرستان خرم آباد به اتفاق جمعي از معاونين و كاركنان فرمانداري اين شهرستان با حضور در بيت نماينده ولي فقيه در استان لرستان با حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی ديدار كردند.

در اين ديدار نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تبريك انتصاب فرماندار جدید شهرستان خرم آباد در سخناني به تبيين جايگاه فرماندار به عنوان نماينده عالي دولت در شهرستان پرداخت و در همين راستا خواستار ارتقاي بيش از پيش جايگاه و نقش فرمانداري شهرستان خرم آباد به عنوان مركز استان شد.

حجت الاسلام ميرعمادي از فرماندار شهرستان خرم آباد خواست تا در اجراي سياستهاي دولت اعتدال و پيشبرد برنامه هاي آن در سطح شهرستان اهتمام کند.

امام جمعه خرم آباد در بخش ديگری از سخنان خود خواستار رسيدگي بيشتر به وضعيت ادارات شهرستان خرم آباد شد و عنوان کرد: فرماندار شهرستان بايد با كار و تلاش ضمن خارج کردن ادارات شهرستان خرم آباد از سايه ادارات كل و استاني منافع شهرستان را تا حصول نتيجه پيگيري کند.

در ادامه اين مراسم فرماندار شهرستان خرم آباد در سخناني از آمادگي كامل مجموعه فرمانداري اين شهرستان در راستاي اجراي سياستهاي دولت تدبير و اميد در سايه راهنمايي ها و ارشادات نماينده ولي فقيه در استان خبر داد.

حبيب اله خجسته پور بیان داشت: با همکاری مسئولان استان به دنبال ارتقاي اوضاع سياسي، اجتماعي و اقتصادي شهرستان خرم آباد هستيم و در اين راه از حضور برنامه ريزان مجرب كارشناسان متعهد و همه افراد توانمند در اين حوزه نيز استفاده خواهيم کرد.