حجت الاسلام والمسلمين سيد احمد ميرعمادي عصر چهارشنبه 7 اسفندماه در مراسم افتتاح دفتر بنياد عفاف و حجاب در لرستان با بيان اينکه بدون ترديد حجاب نماد اسلام است، اظهار داشت: حجاب يک ارزش بزرگ براي زنان مسلمان محسوب مي شود.

وي با بيان اينکه حجاب باعث شخصيت و وقار زنان مسلمان است، عنوان کرد: حجاب در درون خودش پيام هاي متعددي دارد.

حجت الاسلام ميرعمادي از حجاب و عفاف به عنوان يک سنگر براي زن مسلمان ياد کرد و گفت: به همين دليل است که دشمنان عفاف و حجاب را مورد هجمه و حمله قرار مي دهند.

وي با بيان اينکه امروز دنياي غرب که ادعاي دموکراسي و حقوق بشر دارد نمي تواند حجاب يک زن مسلمان را تحمل کند، افزود: اينکه دشمنان روي حجاب و عفاف زنان مسلمان اينقدر حساسيت به خرج مي دهند دليل اين است که حجاب بسيار کارساز است.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بيان اينکه زنان ايراني با رعايت حجاب در پيشاپيش مردان در نهضت امام خميني(ره) سهيم بودند، ادامه داد: آيات و روايات مملو از تاکيدات قرآن و معصومين درباره حجاب و عفاف است.

حجت الاسلام ميرعمادي با بيان اينکه حجاب مايه طهارت و پاکي است، عنوان کرد: حجاب و عفاف شياطين را از انسان دور مي کند و تا وقتيکه حجاب در جامعه حاکم باشد دين و ارزشها در جامعه حاکم خواهد بود.

وي با بيان اينکه در جنگ نرم دشمنان اولين تابلويي که مورد هدف قرار مي گيرد حجاب و عفاف است، يادآور شد: دشمنان به دنبال رواج بي بندوباري در جامعه هستند.