سال 1397

آیت الله سید احمد میرعمادی 31 تیرماه در جلسه برنامه ریزی گرامیداشت دهه ولایت و امامت و دهمین همایش ملی سیره علوی گفت: امسال دهمین سال تاسیس و فعالیت بنیاد بین المللی غدیر در لرستان است و این بنیاد تا امروز عملکرد خوبی در استان داشته است.

همایش سیره علوی بسیار موفق عمل کرده است

وی افزود: همایش سیره علوی هم به عنوان یک کار علمی و دانشگاهی که دانشگاه های استان مسئولیت آن را بر عهده گرفته اند بسیار موفق عمل کرده و دانشگاه های استان در این زمینه خوش درخشیده اند.

آیت الله میرعمادی ادامه داد: ارسال ۱۱۰۰ مقاله در موضوعات مختلف مربوط به سیره امیرالمومنین(ع) به دبیرخانه این همایش نشان می دهد که امروز گنجینه ای از مطالب در خصوص ساحت و سیره امیرالمومنین (ع) در استان وجود دارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد اظهار کرد: امسال هم برنامه های تبلیغی و ترویجی و کارهای فرهنگی در دهه امامت و ولایت پیش بینی شده و فعالیت های خود را در این زمینه ادامه می دهد.

روز عید غدیر روز تعیین سرنوشت و تعیین رهبری مسلمانان است

آیت الله میرعمادی در بخش دیگری از سخنانش در باب اهمیت غدیر گفت: روز عید غدیر روز تعیین سرنوشت و تعیین رهبری مسلمانان است و هین امر نشان دهنده اهمیت غدیر برای مسلمین است.

وی افزود: هر ملتی ارزش ویژه ای برای روز تعیین سرنوشتش قائل است و روز غدیر هم روز استقلال مسلمانان است.

بازگشت به اسلام ناب ریشه در غدیر و پیوند رسالت و امامت دارد

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه فلسفه غدیر، تداوم خط رسالت و نبوت است، گفت: غدیر تداوم اسلام ناب است یعنی همان مسئله ای که امروز رهبری بر آن تاکید دارند و آن تمایز بین اسلام ناب و اسلام آمریکایی است و بازگشت به اسلام ناب ریشه در غدیر و پیوند رسالت و امامت دارد.  

آیت الله میرعمادی افزود: روز غدیر روز کامل شدن اسلام است زیرا اسلام بدون غدیر و تعیین سرنوشت و قوانین کامل نیست و ناقص است.

وی ادامه داد: غدیر فقط مسئله خلافت و حکومت نیست و اهمیت اصلی موضوع پذیرش غدیر و موقعیت امیرالمومنین (ع) و ائمه اطهار و پذیرش انفکاک ناپذیری قرآن و عترت است.

غدیر نماد اقتدار و اتحاد مسلمین است

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید براینکه غدیر نماد اقتدار و اتحاد مسلمین است، اظهار کرد: قدرت اسلام بر مدار وحدت و ولایت محقق می شود و به نمایش گذاشته می شود.

آیت الله میرعمادی خاطر نشان کرد: آمریکا از خاورمیانه، عربستان و دیگر کشورهای منطقه نمی ترسد ولی از ایران می ترسد زیرا ایران ولایت و رهبری دارد و وحدت اسلام در سایه غدیر محقق می شود.

وی گفت: اگر غدیر و تفکر غدیر در بین مسلمانان حاکم بود امروز النصره، طالبان، داعش، القاعده و ... وجود نداشت زیرا همه تفکرات انحرافی که در اسلام به وجود آمده است ناشی از جدایی از ولایت است.

در معرفی غدیر و اهمیت این مسئله به اندازه کافی کار نشده است

آیت الله میرعمادی افزود: در این زمینه هم باید به دو موضوع بسیار مهم توجه کرد یکی تبلیغ و ترویج فرهنگ غدیر است؛ زیرا از نظر منابع علمی غدیر بسیار غنی هستیم اما در معرفی غدیر و آداب و رسوم و اهمیت این مسئله به اندازه کافی کار نشده است.  

وی ادامه داد: دستگاه هایی از قبیل اوقاف، سازمان تبلیغات اسلامی، شهرداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ...باید در این زمینه فعالیت عمده ای داشته باشند زیرا هدف دشمن غفلت و کم رنگ کردن مسئله غدیر است؛  رسانه ها به ویژه خبرگزاری ها و مطبوعات و صداوسیما باید در این زمینه تلاش و اطلاع رسانی کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: همچنین باید تلاش کرد که امیرالمومنین (ع) به عنوان یک الگوی همه جانبه و افتخار بشریت معرفی شود.

امیرالمومنین علی (ع) الگوی بی نقص و کامل مدیریت در جامعه بشری است

آیت الله میرعمادی افزود: ما با داشتن شخصیت و الگویی همچون امیرالمومنین علی (ع) در جهان سربلند هستیم زیرا ایشان الگوی بزرگ جهاد و شهادت، عبادت و بندگی، سخاوت و بخشندگی، الگوی حکومتی، الگوی مدیریتی و ...هستند و امیرالمومنین علی (ع) الگوی بی نقص و کامل مدیریت در جامعه بشری هستند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ما ریشه در غدیر دارد و غدیر شناسنامه و هویت ماست، باید آن را ارج نهیم و به ویژه بر آشنایی و عمل به نهج البلاغه توجه کنیم.

 

آیت الله سید احمد میرعمادی 28 تیرماه در همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان با طرح این سوال که فلسلفه تکریم امامزادگان چیست، گفت: چرا آن ها را زیارت می کنیم؟ زیارت آنها چه تاثیری در رشد معنویت و اخلاق دارد؟

وی با بیان اینکه استقرار امامزادگان در ایران اسلامی از زمان هجرت امام رضا(ع) اتفاق افتاد، قبل از هجرت امام رضا(ع) حضور امامزادگان در ایران خیلی نادر و کم بوده است، تصریح کرد: وقتی امام رضا(ع) به ایران آمد کاروان های ۱۰۰ نفری،  ۲۰۰ نفری و کاروان عظیمی که همراه فاطمه معصومه(س) بود حرکت کردند و به ایران آمدند.

برخی بزرگان تکریم و تعظیم امامزادگان را جزو شعائر دینی تلقی می کردند

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه امامزدگان دو دسته هستند، افزود: تعدادی از امامزادگان دارای شجره هستند و نسبت آن ها با امام معصوم مصلم است، مثل شاه چرغ و حضرت معصومه(س)،  برخی دیگر شجره مشخصی برای آن ها نداریم اما به تعبیر بزرگان تعظیم و تکریم این دسته از امامزادگان هم لازم است.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه از باب سیادت، ایمان، خوشنامی و تاثیرگذاری، تعظیم این دسته از امامزادگان نیز لازم است، اظهار داشت: برخی بزرگان تکریم و تعظیم امامزادگان را جزو شعائر دینی تلقی می کردند و از نشانه های تقوای دل به شمار می آوردند.

فرهنگ، اخلاق و رفتار مردم باید از امامزادگان به عنوان قطب فرهنگی شکل بگیرد

وی با بیان اینکه نخستین دلیل برای لزوم تکریم امامزادگان جمله مقام معظم رهبری است که «محل امامزدگان قطب فرهنگی هر شهر است»، تصریح کرد: فرهنگ مردم، اخلاق و رفتار مردم باید از این مرکز شکل بگیرد،  در لرستان کم نداریم امامزادگان واجب التعظیم،  امامزادگان گرچه از دنیا رفتند اما تاثیرگذاری آن ها بر رشد معنویت، اخلاق و فرهنگ جامعه بر کسی مخفی نیست.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه نباید احترام و تکریم امامزادگان را دست کم بگیریم، افزود: بسیاری از امامزادگان ما شهید شدند، مقابله با ظلم و ستم کردند و شهید شدند؛ تکریم آن ها لازم است.

در طول تاریخ محل امامزداگان پایگاه نشر دین و معارف اهل بیت بوده و نگاه معرفتی به امامزاده داشته اند

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه در طول تاریخ محل امامزداگان پایگاه نشر دین و معارف اهل بیت بوده و نگاه معرفتی به امامزاده داشته اند،  فقط صرف زیارت نبود، پایگاه نشر دین و معرفت بودند، گفت: امامزادگان پایگاه معنویت، اخلاق و عرفان هستند،  لازم است تکریم و تعظیم شوند.

امامزادگان محل بصیرت افزایی است

وی با بیان اینکه سومین دلیل برای لزوم تکریم امامزادگان این است که محل امامزادگان محل بصیرت افزایی بوده است، اظهار داشت: شیعه در تاریخ ضد ظلم بوده است، ضد استکبار بوده، الان هم انقلاب اسلامی ایران مهم ترین شاخصه اش استکبار ستیزی است؛ انقلاب بر پایه مکتب تشیع به پیروزی رسید و ادامه می یابد، انقلاب اسلامی ایران ناشی از معارف اهل بیت است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران ناشی از الگو گیری از زندگی ائمه و الگو گیری از امامزادگان است، افزود: امامزادگان پایگاه بصیرت افزایی هستند،  باید از این سرمایه استفاده کنیم،  از این مکان ها و پایگاه ها محبت اهل بیت(ع) را در دل مردم افزایش دهیم،  کرامت و بزرگی و معجزات امامزادگان را برای مردم بازگو کنیم.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه اگر جایی به عنوان قطب فرهنگی تلقی می شود، کار فرهنگی هم باید در آن انجام شود، اوقاف با این نگرش که امامزادگان را به قطب فرهنگی جامعه تبدیل کند فعالیت را آغاز کرده است، گفت: امروز اگر از اهداف انقلاب اسلامی رسیدن به فرهنگ اسلامی است باید پایگاه هایی را مورد نظر قرار دهیم،  مساجد، نماز جمعه، امامزادگان و ... پایگاه هستند،  باید آن ها را تقویت کنیم.

غفلت از توسعه گردشگری مذهبی و دینی با محوریت امامزادگان

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مسئله ای که از آن غفلت کردیم این است که امامزادگان باید مرکز گردشگری مذهبی و دینی باشند،  ادامه داد: از عراق و کشورهای دیگر برای زیارت به ایران می آیند، چقدر این حوزه را سازماندهی کرده ایم؟ آیا به خوبی امامزادگان معرفی شده اند؟

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر لزوم ایجاد سامانه ای برای معرفی امامزادگان، قابلیت ها و ظرفیت ها این بقاع متبرکه برای گردشگری مذهبی اظهار داشت: برخی امامزادگان در مناطق مرتفع و بالای قله ها هستنداما چون شخص از آن ها کرامت دیده به زیارت می رود و سختی ها را تحمل می کند.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه از ظرفیت گردشگری مذهبی استفاده کنیم تا در سایه تعظیم امامزادگان شریف، این امامزادگان قطب فرهنگی، پایگاه نشر دین، پایگاه بصیرت افزایی و گردشگری باشند، یادآور شد: امامزادگان محل تقرب به سوی خدا باید باشند.

آیت الله سید احمد میرعمادی 14 تیرماه در گردهمایی ائمه جمعه لرستان در سخنانی با تاکید بر اینکه یکی از برکات مهم انقلاب اسلامی مسئله نماز جمعه است اظهار داشت: نماز جمعه آثار و برکات فراوانی دارد و برکات آن تنها مربوط به شرکت کنندگان آن نیست بلکه آثار نماز جمعه شامل همه افراد جامعه می شود.

نماز جمعه بزرگترین مرکز همدلی مردم در جامعه است

وی با بیان اینکه نماز جمعه مرکز هدایت دینی و معنوی مردم است تصریح کرد: در نماز جمعه مردم ارشاد، هدایت و راهنمایی می شوند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در ادامه سخنان خود با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) عنوان کرد: این امام می فرماید که نماز جمعه باعث جلب رحمت الهی است و هر جایی اقامه شود رحمت الهی در آن سرزمین نازل می شود.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه نماز جمعه مرکز اتحاد، وحدت و همدلی است بیان داشت: نماز جمعه بزرگترین مرکز همدلی مردم در جامعه است و در این راستا نیز ائمه جمعه نقش اساسی دارند و خوشبختانه ائمه جمعه لرستان از چهره های برجسته استان محسوب می شوند.

وی با تاکید بر اینکه ائمه جمعه مسئولیت سنگینی بر دوش دارند و سنگربانان دین و دیانت هستند تصریح کرد: ائمه جمعه حافظان ارزش ها و دستاوردهای انقلاب هستند و تنها ندایی که در جامعه برای حفظ ارزش ها بلند است تریبون نماز جمعه است.

ائمه جمعه مدافعان حقوق مردم هستند

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد از ائمه جمعه به عنوان پیام آوران امید و اتحاد در جامعه یاد کرد و افزود: ائمه جمعه مطالبه گران منویات مقام معظم رهبری و همچنین مدافعان حقوق مردم هستند.

آیت الله میرعمادی در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه اگر ائمه جمعه انتقادی می کنند در راستای دفاع از حقوق مردم است عنوان کرد: انتظار این بوده که سنگر نماز جمعه تقویت، حمایت و پشتیبانی شود و این لشکر حفظ شود چرا که در این اینصورت جامعه حفظ می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سیاست های کلی مدنظر مقام معظم رهبری بیان داشت: امنیت و اتحاد دو مقوله بسیار مهم برای مردم و جامعه است و نباید امنیت و وحدت مردم خدشه دار شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامنی در کشور است گفت: دشمن به دنبال ایجاد شکاف بیشتر بین مردم، دولت و نظام است و این امر به عنوان یک اصل دائما مدنظر دشمن است.

کارگروه «حمایت از کالای ایرانی» تشکیل شود

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه نباید تصمیمات، برنامه ها و اقدامات گرفته شده در کشور موجب نارضایتی مردم شود تصریح کرد: همچنین تحقق شعار سال باید مدنظر مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری شعار امسال را حمایت از کالای ایرانی عنوان کردند افزود: همچنین باید توجه ویژه به سیاست های اقتصاد مقاومتی مدنظر قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه دشمن در این رابطه دو ابزار دارد که یکی از آنها فشار روانی است ادامه داد: باید از موضع گیری قاطع رئیس جمهور در برابر آمریکا و رژیم صهیونیستی تقدیر کرد چرا که این امر تاثیر بسیار مثبت بین المللی و داخلی داشت.

آیت الله میرعمادی یکی دیگر از ابزارهای دشمن را تحریم اقتصادی عنوان کرد و گفت: ابزار ما در مقابله با فشار روانی دشمن و همچنین تحریم های اقتصادی سیاست های اقتصاد مقاومتی و همچنین حمایت از کالای ایرانی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی در استان بیان داشت: در این رابطه کارگروهی در استان تشکیل شود و کالاهای و تولیدات استان احصا شود تا زمینه احیای آنها در لرستان فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد تاکید کرد: باید در دل مردم امید ایجاد کنیم.

فعالیت های فرهنگی در لرستان کمرنگ شده است

آیت الله میرعمادی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستیم و در این راستا برای ائمه جمعه استان به عنوان مسئول ستاد چهلمین سال پیروزی انقلاب حکم صادر شده است گفت: این ستاد با شعار «افتخار به گذشته و امید به آینده» فعالیت خود را آغاز کرده و می طلبد که از سوی مسئولان استان مورد حمایت قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فعالیت برخی از شوراهای فرهنگی استان مانند شورای فرهنگ عمومی، شورای امر به معروف و نهی از منکر و ... بیان داشت: فعالیت این شوراها در استان باید بیشتر شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی در استان کمرنگ شده است گفت: همچنین فعالیت شورای امر به معروف و نهی از منکر استان در فصل تابستان باید بیشتر باشد چرا که امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه ما است.

آیت الله سید احمد میرعمادی 16 تیرماه در شورای اداری لرستان که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) و تفسیر آن از سوی ابوذر اظهار داشت: ابوذر در نامه ای می نویسد به محبوب ترین کسی که نزد شماست بدی نکنید و محبوب ترین شخص نسبت به همه خود انسان است، پس هر گاه انسان معصیت کند به خودش بدی کرده است.

باید سجده شکر نعمت امنیت را به جای آوریم

 وی با بیان اینکه هرگاه انسان معصیت کند در واقع نعمت های خدا را کفران و ناسپاسی کرده است، تصریح کرد: خداوند نعمت های فراوانی به انسان ارزانی داشته است، از جمله نعمت هدایت، سلامت، امنیت، ولایت و وحدت.

 آیت الله میرعمادی خاطرنشان کرد: ما باید سجده شکر نعمت امنیت را به جای آوریم چراکه امنیت مهم ترین مولفه در همه امور و کارها است.

 نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد بابیان اینکه امنیت موجب شکوفایی اقتصادی، فرهنگی و فعالیت‌های اجتماعی می‌شود، افزود: بزرگ‌ترین نعمت که در سایه انقلاب از آن برخوردار هستیم نعمت امنیت است و اگر هرروز و هرلحظه به خاطر امنیت حاکم بر کشور سجده شکر به‌جای آوریم شایسته است.

 ولایت چراغ راه هدایت است

 آیت الله میرعمادی با بیان اینکه خداوند نعمت های مادی و معنوی فراوانی به ما داده است، افزود: نعمت های مادی قابل شمارش نیستند مهم نعمت های معنوی هستند که ما باید قدر آن را بدانیم.

 وی نعمت هدایت و ولایت را از دیگر نعمت های معنوی برشمرد و بیان داشت: خداوند ما را آفرید و هدایت کرد و نعمت هدایت را از دو راه عقل و طریق پیامبران به ما ارزانی داد چرا که اگر غیر این بود انسان در ضلالت و گمراهی به سر می برد.

 آیت الله میرعمادی ولایت را چراغ راه هدایت برشمرد و گفت: پس از پیامبران، خداوند نیز پرچمداری به نام ولایت علم کرد که اگر این نعمت نبود بشر به گمراهی می رفت. رهبر معظم انقلاب با هوشیاری خود تمامی نقشه های دشمنان را خنثی می کند

 نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینگه بزرگترین نعمت، نعمت ولایت است؛ افزود: اساس اسلام بر نعمت ولایت استوار است و امروز وظیفه ما شکرگزاری و قدرشناسی نسبت به نعمت های الهی است.

 آیت الله میرعمادی یادآور شد: امروز رهبر معظم انقلاب، رهبری آگاه، هوشیار، تیزبین، عادل و مرجع تقلید است که با هوشیاری خود تمامی نقشه های دشمنان را خنثی می کند.

 شکرانه نعمت های الهی با تلاش برای خدمت به مردم

 وی با اشاره به اینکه شکرانه نعمت ها سه چیز است؛ نخست توجه به خدا، یاد خدا و اتکا و اعتماد به خدای متعال ادامه داد: اگر خدا بخواهد کاری بشود، می شود و اگر نخواهد هرکاری کنیم بی فایده خواهد بود؛  باید باور بر این داشته باشیم که خدا ما را یاری می کند.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد دومین شکرانه نعمت های الهی را تلاش و کوشش برای خدمت به مردم دانست و اظهار داشت: نظام اسلامی، نظام خدمت به مردم است و خدمت به مردم خود زمینه ساز شکرگزاری نعمت های خداوند متعال است.

 آیت الله میرعمادی ثبات قدم و ایستادگی در برابر دشمن را سومین مولفه شکرگزاری نعمت های الهی عنوان کرد و گفت: امروز دشمن اصلی ما آمریکا با فشار روانی و تحریم اقتصادی دو هدف عمده را دنبال می کند،  یکی جدا کردن مردم از نظام و دوم نشان دادن این مطلب که تنها راه نجات کشور از مشکلات اقتصادی تسلیم شدن است.

 تسلیم شدن ضررش به مراتب دردناک تر و خطرناک تر است

 وی با بیان اینکه دشمن به دنبال انحصار و سلطه بر ملت های جهان است،  تصریح کرد: دشمن اینگونه نشان می دهد که تنها راه نجات از وضعیت نیز این است که تسلیم شوید، در حالیکه تسلیم شدن ضررش به مراتب دردناک تر و خطرناک تر است.

نباید افتخارات گذشته خودمان را فراموش کنیم و دست از افتخارات گذشته بکشیم

 نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه نباید افتخارات گذشته خودمان را فراموش کنیم و دست از افتخارات گذشته بکشیم، افزود: تجربه چهل ساله نشان داده که با ثبات قدم و ایستادگی بر مشکلات غلبه پیدا می‌کنیم.

 آیت الله میرعمادی یادآور شد: نمونه این ایستادگی و ثبات قدم، هشت سال دفاع مقدس است که از نظر امکانات و نیرو پایین بودیم ولی توانستیم پیروز شویم و یک وجب از خاک ایران اسلامی را به دشمن ندادیم.

آیت الله سید احمد میرعمادی 10 تیرماه در ستاد عفاف و حجاب لرستان با اشاره به اینکه اسلام می خواهد فرد و جامعه پاک و پاکیزه باشد، اسلام می خواهد خانواده در سلامت و آرامش باشد، خانواده پاک باشد، اظهار داشت: مسئله سلامت و پاکی از امور فطری انسان است؛ چطور در مسائل بهداشتی و پزشکی معتقدیم باید جلوی آلودگی ها را گرفت، در بهداشت روان هم باید جلوی آلودگی ها را گرفت.

اسلام دنبال استحکام نظام خانواده است

وی با بیان اینکه اسلام دنبال مسئله حفظ آرامش در خانواده ها و استحکام نظام خانواده است، تصریح کرد: خداوند مسئله حجاب و عفاف را هم برای مردان و هم برای زنان قرار داد، متاسفانه این مسائل خوب تبیین نشده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه حجاب و عفاف نمادی از نظام اسلامی است، برهنگی و تبرج نمادی از نظام جاهلیت است، قرآن صراحتا مسئله تبرج را ذکر کرده است، افزود: متاسفانه امروز جامعه دچار جاهلیت مدرن شده، جاهلیت مدرن این است که ادعای پیشرفت و تعالی دارد اما رفتارش رفتار ارتجاعی است.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه این را باید بپذیریم که امروز در حال جنگ نرم با دشمن هستیم، امروز دو جبهه وجود دارد، یکی جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا یکی جبهه مستضعفین به رهبری رهبر معظم انقلاب ادامه داد: این دوجبهه هرکجا که اقتضا کند در برابر هم هستند، می خواهد در عرصه ورزش باشد یا حجاب باشد یا سیاست.

انقلاب اسلامی ایران مانع سلطه آمریکاست

وی با بیان اینکه امروز انقلاب به درختی تنومند و پرثمر تبدیل شده است، این درخت امروز سایه و ثمر داده و در برابر دنیا خود را نشان می دهد، تصریح کرد: استکبار این را نمی خواهد، مسئولان آمریکا می گویند باید آنقدر فشار بیاوریم تا مردم دنیا را تسلیم کنیم، بنابراین بحث سلطه است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: الان انقلاب اسلامی ایران مانع سلطه آمریکاست، بحث فرعیات هم نیست، بحث این است نظام سلطه انقلاب را مانع سر راه خود می بیند، انقلاب هم تسلیم بشو نیست.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه امروز بردگی زنان در غرب رایج است، بردگی جنسیتی در غرب حاکم است، اظهار داشت: یکی از نویسندگان اذعان کرده بود که بردگی جنسیتی که در غرب حاکم است در هیچ کشوری حاکم نیست؛ حالا این ها سخن از عدالت جنسیتی می زنند، عدالت آنان یعنی بردگی جنسی زنان برای یک عده.

اگر تصور کنیم پشت این مسائل بی حجابی و بی بند و باری دست بیگانه دخالت ندارد تصور باطلی است

وی با بیان اینکه این امر که تصور کنیم پشت این مسائل بی حجابی و بی بند و باری دست بیگانه دخالت ندارد تصور باطلی است، خیال است، تصریح کرد: امروز آمریکا دو اتاق جنگ تشکیل داده، یکی خزانه داری آمریکا که جنگ اقتصادی را به راه انداخته و دوم نهادهای اجتماعی که آمریکا آن ها را از نظر مالی حمایت می کند برای اینکه ارزش های اسلامی را از بین ببرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه امروز در جنگ نرم، در جنگ فرهنگی و اقتصادی قرار داریم، قطعا نباید تسلیم شویم، افزود: برخی فکر می کنند در بحث عفاف و حجاب تذکر فایده ندارد، نه ما به وظیفه خود عمل می کنیم، دستگاه های اجرایی به وظیفه خود عمل کنند.

دردناک است که رسانه ای دنبال مبارزه با حجاب است

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه خدا ما را پیروز می کند اگر به وظیفه خود عمل کنیم، بحث این است مسئول اسلامی به وظیفه خود عمل کند، گفت: امروز رسانه ها باید به وظیفه خود عمل کنند، دردناک است که رسانه ای دنبال مبارزه با حجاب است، دنبال کشف حجاب است.

وی با بیان اینکه قطعا دشمن دارد بی حجابی و بی عفتی را رواج می دهد، تصریح کرد: رئیس اداره ای که منشی او بد حجاب است چطور می تواند رئیس اداره نظام اسلامی باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: گاهی از یک اداره ای گزارش می رسد که بانوان آن اداره حجاب را رعایت نمی کنند، آن اداره شورای امر به معروف هم دارد، در درجه اول گلایه را از آن شورا داریم.

زنان این استان در برابر کشف حجاب مقاومت کردند امروز هم در برابر هجمه استکبار جهانی مقاومت می کنند

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه مدیری در نظام اسلامی دختر و خانمش بدحجاب است، افزود: چرا ما خودباخته شده ایم، ما حافظ ارزش ها هستیم این ارزش ها را اعتقاد داریم باید ایستادگی کنیم روی آن ها، به وظیفه خود عمل کنیم.

وی با بیان اینکه مخصوصا امور بانوان استانداری می تواند نقش داشته باشد، همایش برگزار شود تبیین کننند فواید حجاب را و ایجاد انگیزه کنند، تصریح کرد: سوالات جوانان را پاسخ بدهند، چطور می شود زنان این استان در برابر کشف حجاب مقاومت کردند امروز هم در برابر هجمه استکبار جهانی مقاومت می کنند.