حجت الاسلام و المسلمین ' سید احمد میرعمادی'  جمعه 12 اسفندماه در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات استان افزود: مردم لرستان با حضور دشمن شكن و حداكثری خود در این دوره از انتخابات حماسه بی نظیری خلق كردند.

وی اظهار داشت: میزان مشاركت مردم استان لرستان در این دوره از انتخابات بی نظیر، ماندگار و تاریخی است و كمتر شاهد چنین صحنه هایی در استان بوده ایم.
ایشان تصریح كرد: صف های طولانی مردم در شعب و ساعت ها معطلی برای رای دادن نشان دهنده علاقه و مشاركت دشمن شكن مردم لرستان در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی است.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به آمادگی و شناخت كافی و بصیرت بالای مردم لرستان در امر انتخابات گفت: حضور گسترده و همه جانبه مردم در انتخابات بسیار چشمگیر و مایه مباهات است.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی حضور جوانان در انتخابات نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را نكته مهم این انتخابات دانست و افزود: رای اولی ها كه با نشاط كامل از ساعتها قبل از آغاز كار انتخابات در صفوف طولانی به انتظار ایستاده بودند، حماسه جدیدی را در این عرصه خلق كردند.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب یكی از ویژگی های بارز مردم لرستان را وفاداری نسبت به انقلاب، نظام ،روحانیت و ولایت عنوان می كنند و مردم نیز امروز بار دیگر این مهم را اثبات كردند.

نماینده ولی فقیه در لرستان اضافه كرد: امروز مردم لرستان وفاداری كامل خود را به ولایت و رهبری نشان دادند و ارزیایی ها حكایت از نتایج درخشان این انتخابات برای لرستان نسبت به انتخابات دوره های قبل دارد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار