حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در حاشیه انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز، یک روز تاریخی و ماندگار برای ملت قهرمان ایران است.

وی با تاکید بر اینکه حضور مردم سد محکمی در برابر دشمنان انقلاب و نظام ایران خواهد بود، بیان داشت: این حضور موجب مصونیت انقلاب در برابر هرگونه تهدید خواهد شد و سیلی محکمی به چهره استکبار جهانی خواهد زد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به حضور مردم در پای صندوقهای رای عنوان کرد: این حضور که مشاهده کردیم از برکات این انقلاب بوده و سربلندی و عزت نظام را به ارمغان می آورد.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه این حضور مردم، الگو بودن نظام ایران را به رخ دنیا خواهد کشید، یادآور شد: حضور پرشور مردم لرستان در ابتدای صبح امروز نشان دهنده هوشیار و پایبند بودن مردم به نظام جمهوری اسلامی است.

ایشان با تاکید بر اینکه ما در مقابل عظمت این مردم سر تعظیم فرود می آوریم، عنوان کرد: هر رای مردم نشانه اعتقاد به نظام و ولایت بوده و پاسخی دشمن شکن برای همه دشمنان ایران اسلامی است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد از هر رای ملت به عنوان سندی بر حقانیت نظام یاد کرد و گفت: این حضور پرشور بطلان توطئه های دشمنان را نشان می دهد.

حجت الاسلام میرعمادی در پایان سخنان خود یادآور شد: کسانی که با رای مردم انتخاب می شوند باید قدر این ملت همیشه در صحنه را بدانند و خود را خالص و آماده خدمت ارزشمند به مردم کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار