حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی جمعه 12 اسفندماه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به حضور مردم استان لرستان در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم ایران اسلامی و استان لرستان همواره در طول 33 سال گذشته از انقلاب اسلامی چیزی برای نظام گم نگذاشته اند و امروز نیز این مردم همانند گذشته سنگ تمام گذاشتند.

وی با بیان اینکه مردم استان لرستان امروز با شکوه تر و با عظمت تر از گذشته به صحنه آمده اند، بیان داشت: ویژگی منحصر به فرد حضور مردم لرستان در انتخابات حضور دشمن شکن و با نشاط آنها است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه حساسیت این انتخابات بیشتر از انتخاباتهای دیگر است، یادآور شد: دشمن در این راستا قصد دارد که آخرین حربه های خود را به کار گیرد اما این حضور مردم در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی باز هم موجب یاس و ناامیدی دشمنان شد.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه دشمنان نظام برای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توطئه های بیشتری را نسبت به گذشته در نظر گرفته بود، ادامه داد: اما با توجه به میزان حضور مردم نقشه های دشمنان نظام نقش بر آب شد.

ایشان با تاکید بر اینکه امروز چشم مردم انقلابی و بیدار کشورهایی منطقه از جمله مصر، تونس، لیبی و ... به انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران دوخته شده است، افزود: به طور حتم حضور پرشور مردم در انتخابات موجب دلگرمی مردم این کشورها خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه خوشبختانه مردم ایران و همچنین لرستانیها با دشمن شناسی و بصیرت به موقع در صحنه انتخابات حضور داشتند، عنوان کرد: امروز مرد و زن، پیر و جوان با حضور خود به عنوان یک تکلیف به میدان آمده اند.

ایشان با تاکید بر اینکه حضور پرشور مردم لرستان در پای صندوقهای رای موجب سربلندی و عزت ایران اسلامی شده است، ادامه داد: به طور حتم تا زمانیکه مردم اینگونه در کنار یکدیگر قرار گیرند اقتدار، بزرگی و عظمت ایران اسلامی ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مردم استان لرستان با حضور خود در پای صندوقهای رای عظمت ایران اسلامی را به رخ دشمنان نظام کشیدند، بیان داشت: امروز دشمنان ایران اسلامی روی تک تک آرای ملت ایران حساب باز کرده اند ولی بازهم مردم ایران اسلامی با حضور خود دشمنان را مایوس کردند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار