حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتخابات یکی از عرصه های ظهر و بروز مردم سالاری دینی است.
وی با بیان اینکه انتخابات میدان امتحان و آزمایش بزرگی است، عنوان کرد: همه ما باید به گونه ای عمل کنیم که از این امتحان بزرگ سربلند بیرون بیاییم.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید براینکه مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در امتحانهای مختلف پیروز و سربلند بوده اند، افزود: در این راستا کاندیداها و مسئولان نیز باید تلاش کنند با برگزاری انتخابات رقابتی سالم و با رعایت اخلاق انتخاباتی، انتخاباتی در خور شان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رقم بزنند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه تمام مسئولان و کاندیداها باید قانون را به طور دقیق رعایت کنند، بیان داشت: کاندیداها و مسئولان باید خود را ملزم به رعایت قانون بدانند.

وی با بیان اینکه کاندیداها باید با رعایت اصول انتخابات شعور سیاسی و بلوغ اجتماعی خود را به نمایش بگذارند، ادامه داد: انتخابات در ایران اسلامی میدانی برای نشان دادن اقتدار و بصیرت مردم است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد تصریح کرد: افرادی که با احساس تکلیف در میدان انتخابات حاضر شده اند باید توجه داشته باشند که مجلس وظیفه اش قانونگذاری و نظارت بر کارهای اجرایی است.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید براینکه کاندیداها از وعده هایی که امکان عملی شدن آن و همچنین مطایق قانون وظیفه آنها نیست پرهیز کنند، بیان داشت: همچنین کاندیداها از تخریب و تضعیف رقبای انتخاباتی خود نیز باید خودداری کنند.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات میدان نشان دادن توانمندیها و شایستگی ها است، ادامه داد: از این رو کاندیداها باید نسبت به یکدیگر احترام قائل شوند و تنها خودشان را معرفی و از تخریب رقیب پرهیز کنند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد همچنین با تاکید بر اینکه کاندیداها و طرفداران آنها نباید اقدامی داشته باشند که موجب سلب آسایش، امنیت و وحدت مردم شود، یادآور شد: امروز ضروری ترین نیاز جامعه حفظ وحدت و آرامش است و در این راستا همه ما باید تلاش کنیم که انتخاباتی سالم در کمال آرامش و امنیت برگزار شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار