حجت الاسلام و المسلمین 'سیداحمد میرعمادی' روز سه شنبه 24 آبان ماه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: به همین دلیل لازم است تا همه دوستداران ولایت برای تقویت فرهنگ ولایتمداری و گسترش عدالت در جامعه تلاش كنند.


وی با اشاره به اینكه عید سعید غدیر خم یكی از اعیاد بزرگ اسلامی و مهم جمهوری اسلامی ایران است، اظهار داشت: پایبندی به ولایت به طور قطع موجب یاس و ناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی شده و مردم بابصیرت ایران اسلامی با تعهد و پایبندی به آرمان های والای غدیرخم زمینه ساز خواری دشمنان و اعتلای نام اسلام را فراهم كرده اند.


وی روز عید سعید غدیر خم را یك جریان مستمر تاریخی و مهم در حاكمیت اسلام ناب محمدی و توحید در جامعه عنوان كرد و افزود: در این روز بزرگ مردم باید به شكل های مختلف ولایتمداری خود را به اثبات برسانند.


حجت الاسلام و المسلمین میرعمادی گفت: مردم استان لرستان نیز همواره ضمن پایبندی به ولایت، تلاش و كوششی موثری را برای توسعه و ترویج فرهنگ ناب غدیر در جامعه داشته اند.


وی گفت: از همین رو آیین های ویژه گرامیداشت عید سعید غدیر خم همه ساله با شكوه و جلوه خاصی در سطح استان ولایتمدار لرستان برگزار می شود و مردم از این طریق اخوت و پیروی خود از ولایت فقیه را به نمایش می گذارند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار