حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی پس از دیدار با مقام معظم رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر در خرم آباد در سخنانی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع مسئولان و کارگزاران نظام، اظهار داشت: سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران دولت به واقع نشان دهنده راه آینده مسئولان بود.

وی با بیان اینکه رهبری در سخنان اخیر خود مسیر راه مسئولان را تبیین کردند، تصریح کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در سخنان خود به بیش از هفت نکته مثبت و برجسته نظام جمهوری اسلامی ایران اشاره کردند که تکیه بر آنها موجب دلگرمی مردم و تقویت نظام خواهد بود.

 امام جمعه خرم آباد ادامه داد: اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران، پیشرفتهای علمی و فناوری، پیشرفتهای اقتصادی، رابطه بین مسئولان و نظام و.... از جمله نکات مثبت نظام جمهوری اسلامی ایران است که این نظام را در منطقه به الگویی تاثیرگذار و قوی تبدیل کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون برخی نقاط منفی موجود در کشور نیز بیان داشت: مقام معظم رهبری در سخنان خود از این نکات به عنوان مسائلی که باید در اولویت کار مسئولان قرار گیرد یاد کردند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری اولویت های کاری مسئولان را در سخنان خود تبیین کردند، افزود: اشتغال، تورم، غفلت از بعضی مسائل در جامعه مانند روحیه جهاد و شهادت و مسائل معنوی، خدمت رسانی به مردم، تجمل گرایی و... از جمله مشکلاتی بود که مقام معظم رهبری به آنها اشاره کرد و خواستار برنامه ریزی برای حل آنها شدند.

وی همچنین به بخش دیگر بیانات رهبر فرزانه انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: ایشان در سخنان خود به برخی مسائل فوق العاده مهم در منطقه و موج بیداری شکل گرفته در کشورهای مسلمان به خوبی پرداختند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به محاکمه حسنی مبارک در قفس آهنین و در اوج خفت و خواری اشاره کرد و گفت: این امر نشان می دهد که تمام سیاست های آمریکا در منطقه به شکست منجر شده است.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به تاکیدات رهبری در این زمینه، ادامه داد: مسائل شکل گرفته در منطقه و کشورهای اسلامی مسائل بسیار مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی در پایان سخنان خود یادآور شد: در مجموع سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران نظام بیان استراتژیک حرکت مسئولان در آینده بوده است به طوریکه ایشان با تاکید بر همه نکات مثبت و منفی خواستار فعالیت مسئولان با همت و اراده قوی در راستای حل مشکلات کشور شدند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار