حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی آباد به مناسبت سالروز ارتحال امام عظیم الشأن و قیام 15 خرداد در گفتگو با خبرگزاری مهر با تاکید بر اینکه حکم ولی فقیه مانند حکم پیامبران است، اظهار داشت: امروز منشا همه پیشرفتهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به واسطه تلاش ها و اقدامات امام (ره) است.

وی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از برکت وجود امام (ره) به وجود آمده است، عنوان کرد: اصل ولایت فقیه و حاکمیت ولایت فقیه در کشور از برکات وجود امام(ره) است.

ایشان با تاکید بر اینکه امام(ره) قدرت ولایت فقیه را به همه دنیا نشان داد، بیان داشت: امام (ره) نشان داد که تنها راه سعادت تبعیت از ولایت فقیه است.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه امام خمینی نه تنها به جهان اسلام بلکه به کل بشریت عظمت بخشیده است، عنوان کرد: بیداری امروز جهان اسلام به برکت اندیشه های امام بزرگوار است.

وی ادامه داد: به اعتراف همه آگاهان و شخصیت های دنیا امام خمینی(ره) یک شخصیت جامع و بی نظیر بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تاکید بر اینکه وارستگی و اخلاص امام(ره) زبانزد همگان بوده است، یادآور شد: امام خمینی(ره) با انقلاب اسلامی ایران نه تنها سرنوشت ملت ایران را عوض کرد بلکه سرنوشت همه مسلمانان دنیا را تغییر داد.

حجت الاسلام میرعمادی همچنین به آغاز رهبری حضرت آیت الله خامنه ای اشاره کرد و گفت: پس از ارتحال حضرت امام(ره) خداوند یک نعمت بزرگ به ما داد و آن نعمت رهبر معظم و بزرگوار انقلاب اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه مجلس خبرگان رهبری یک شخصیت بزرگ را به عنوان رهبر نظام جمهوری اسلامی ایران انتخاب کرد، ادامه داد: مقام معظم رهبری یکی از الطاف مهم الهی نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه خداوند خواست که با وجود مقام معظم رهبری خون شهیدان و مجاهدت های ملت بزرگ ایران حفظ شود ادامه داد: امروز برکت وجود این خورشید انقلاب اسلامی، جهانی شده است.

حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به اقدامات دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بیان داشت: هدایت های رهبرمعظم انقلاب اسلامی در طول این 22 سال همه نقشه های شوم دشمنان را خنثی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه دور اندیشی، مدیریت و سایر ابعاد شخصیتی رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست، بیان داشت: نجات کشور از تنگناهای مختلف با مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری در همه زمینه ها موجب حیرت دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه با رحلت امام(ره) تنها چیزی که موجب مرهمی بر دل مردم ایران اسلامی شد وجود مقام معظم رهبری بوده است یادآور شد: به طور حتم امروز سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گرو تبعیت از مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام میرعمادی یادآور شد: ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران باید قدردان این نعمت الهی باشند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به قیام خونین 15 خرداد نیز بیان داشت: قیام 15 خرداد سرآغاز و مبدا انقلاب اسلامی ایران بوده است.

خطیب جمعه خرم آباد با بیان اینکه قیام 15 خرداد با توجه به مقاومت مردم انقلابی ایران در برابر شاه و مستکبرین از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ادامه داد: جوشش این قیام موجب حرکت جوانان و ملت بزرگ ایران شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار