حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی سه شنبه 3 خرداد ماه در گفتگو با خبرنگار مهر در سخنانی به ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه (س) اشاره کرد و اظهار داشت: حضرت فاطمه شخصیتی است که ولایت را تثبیت و پایدار کرد.

ایشان با بیان اینکه حضرت فاطمه (س) جانش را فدای ولایت کرد، بیان داشت: اندیشه های عملی حضرت فاطمه (س) در راستای حاکمیت ولایت و برقراری عدالت بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه همه تلاش ائمه اطهار اجرای قانون خدا بوده است، عنوان کرد: از جمله ویژگی های خط ولایت سازش ناپذیری و ایستادگی در برابر هر جریان انحرافی است.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه اصل مبارزه با انحراف و کج اندیشی از اندیشه های والای حضرت زهرا(س) است بیان داشت: اندیشه های حضرت زهرا(س) در فرزندش امام (ره) تجلی یافته است.

وی افزود: آنچه که امروز به عنوان یک تحول جهانی و اسلام خواهی در منطقه مطرح شده است از اندیشه های امام(ره) می باشد که نشات گرفته از اندیشه های حضرت زهرا(س) است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه سازش ناپذیری در مقابل استکبار جهانی از ویژگی های شخصیتی امام (ره) است بیان داشت: امام (ره) در برابر جریان های انحرافی و کسانی که انحراف عملی پیدا کرده بودند مقاومت می کرد.

حجت الاسلام میرعمادی با بیان اینکه امام(ره) در زمان دفاع مقدس هم جریانهای انحرافی را شناسایی و مطرح می کرد یادآور شد: این ایستادگی در برابر جریانهای انحرافی امروز هم در ابعاد شخصیتی رهبر معظم انقلاب نیز مشاهده می شود.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه ولایت و عدالت خواهی دو مشخصه اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران است، ادامه داد: اگر دنیا امروز ایران را به عنوان یک الگو شناخته است به خاطر اصل عدالت خواهی این نظام است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار