نماينده ولي‌فقيه در استان و امام‌جمعه خرم آباد در گفتگو با خبرگزاري دانشجويان ايران  با بيان اينكه همه مسئولان در انجام وظايف قانوني خود تحت ولايت فقيه مشروعيت پيدا مي‌كنند، گفت: مقام معظم رهبري با تدابير انديشيده شده نسبت به ابقاي وزير اطلاعات اقدام كردند و به‌دنبال اين تدبير برخي رسانه‌هاي غربي و بيگانگان طرح حاكميت دوگانه در كشور را راه‌اندازي كردند.

وي افزود: دشمنان به‌دنبال شكاف و اختلاف در جامعه هستند و قصد دارند وانمود كنند در جامعه بين مسئولان اختلاف است در حالي‌كه نه ملت و مردم و رهبري ما را شناخته‌اند و نه قدرت ولايت‌فقيه را مي‌دانند.
 
حجت‌الاسلام ميرعمادي با بيان اينكه در نظام مقدس جمهورس اسلامي همه اقتدار و عزت افراد در تبعيت از ولايت‌فقيه است، يادآور شد: همه تلاش‌ها و كوشش‌ها در سايه ولايت‌فقيه ارزش پيدا مي‌كنند. 
 
نماینده ولی فقیه در لرستان با بيان اينکه  همه اقتدار و عزت افراد و شخصيت‌ها در تبعيت از ولايت‌فقيه و رهبري بزرگ انقلاب است،افزود: همه ما اعتقاد داريم كه همه تلاش‌ها و كوشش‌ها در سايه ولايت ارزش پيدا مي‌كند چرا كه همه ارزش‌ها، خون‌ها، ايثارگري‌ها و فداكاري‌ها به دستور ولايت فقيه صورت گرفته است.
 
امام جمعه خرم‌آباد گفت: افتخار ايران اسلامي است كه نظام بر پايه اصل ولايت مطلقه فقيه استوار است و ما وظيفه داريم در برابر ولي‌فقيه اطاعت كنيم و همگان بدانند كه شياطين، بيگانگان و سرسپرده‌ها هرگز نمي‌توانند خللي به اركان نظام مقدس جمهوري اسلامي وارد كنند.
 
وي اظهار كرد: مقام معظم رهبري فرموده‌اند كه رهبري در موضع صحيح خود محكم ايستاده و ما نيز اعلام مي‌كنيم همه مردم و مسئولان در تبعيت از رهبري محكم و استوار تا آخر ايستاده‌ايم.
 
حجت‌الاسلام  والمسلمین ميرعمادي با بيان اينكه مردم، دولت و رئيس جمهوري همه تابع ولايت‌فقيه هستند، افزود: بار ديگر دشمنان نظام از اين همدلي رسوا خواهند شد و ملت با اقتدار در جهت توسعه و پيشرفت كشور تلاش خواهند كرد. 
 
امام جمعه خرم آباد  به موج بيداري اسلامي در كشورهاي منطقه اشاره كرد و گفت: خيزش مردمي به بركت انقلاب اسلامي و رهنمودهاي مقام معظم رهبري است و موفقيت‌هاي ملت‌هاي مسلمان منطقه در سايه ايمان و استقامت در راه حق خواهد بود.
 
وي در ادامه به نام‌گذاري امسال به‌نام جهاد اقتصادي اشاره كرد و گفت: بايد با ايجاد امنيت اقتصادي براي سرمايه‌گذاران زمينه اجراي امر مهم رهبر مبني بر جهاد اقتصادي را فراهم كرد.
 
نماينده ولي‌فقيه در لرستان افزود: يكي از مهم‌ترين امنيت‌هاي موجود امنيت اقتصادي است و جهاد اقتصادي در گرو اجراي اين جهاد است و به همين منظور مسئولان بايد در اين راستا تلاش جدي داشته باشند. 
 
ایشان پيش شرط لازم جهاد اقتصادي را امنيت اقتصادي دانست و افزود: بايد با سارقان و مفسدان اقتصادي به‌صورت جدي و با قاطعيت برخورد كرد تا امنيت اقتصادي در جامعه به‌وجود آيد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار