حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی یکشنبه 29 اسفندماه در گفتگو با خبرنگار مهر در خرم آباد با تشریح نقش رسانه های در توسعه فرهنگی استان اظهار داشت: نقش رسانه ها در این زمینه یک نقش کلیدی است.

وی ادامه داد: در حقیقت رسانه ها می توانند موج فرهنگی را در یک جامعه به وجود آورند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه رسانه ها می توانند تحول فرهنگی در استان ایجاد کنند، خاطرنشان کرد: رسانه ها می توانند در راستای توسعه فرهنگی استان اقدامات موثری را انجام دهند.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه رسانه ها باید در این حوزه ورود پیدا کرده و خوب عمل کنند، خاطرنشان کرد: به اعتقاد من تاکنون رسانه ها در این حوزه در سطح استان لرستان خوب عمل کرده اند و یار و یاور خوبی برای متولیان فرهنگی بوده اند.

وی همچنین پیرامون فعالیت خبرگزاری مهر در استان لرستان نیز بیان داشت: من بارها نظر خود را راجع به فعالیت موثر خبرگزاری مهر اعلام کرده ام.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد ادامه داد: خبرگزاری مهر از نظر کیفیت و جامعیت خبری در لرستان ممتاز و خوب است.

حجت الاسلام میرعمادی با تاکید بر اینکه این خبرگزاری در لرستان خوب عمل کرده است، یادآور شد: خبرگزاری مهر در لرستان هم اخبار را درست رصد می کند و هم آنها را به درستی منتقل می کند.

وی خاطرنشان کرد: عملکرد خبرگزاری مهر در این استان مصداق همان شعار "رعایت امانتداری" این خبرگزاری است که به خوبی آن را در عرصه عمل رعایت می کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار