آیت الله سید احمد میرعمادی پنجشنبه ۲۳ آذر در نشست هم اندیشی قائم مقام، شورای معاونان، مشاوران و همکاران عرصه مناسبت های لرستان گفت: در مدت ۴۰ سال انقلاب تلاش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خور تحسین و تقدیر است.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: حضور آیت الله جنتی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی باعث شده این شورا در همان مسیر انقلاب و ولایت حرکت کند

وی با بیان اینکه حضور شخصیت وارسته و فقیه مبارز آیت الله جنتی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به نقش آفرینی این شورا اهمیت و عظمت بخشیده است، تصریح کرد: حضور ایشان باعث شده که شورا در همان مسیر انقلاب و ولایت حرکت کند و در استحکام مواضع نظام و اعلام مواضع نظام با قاطعیت عمل کند؛ در طول این مدت انصافا همینطور بوده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر اینکه بزرگداشت مراسم های انقلابی نشانه تقوای دل است، برگزاری یوم الله ۲۲ بهمن و حماسه ۹ دی وایام الله های دیگر برای این است که مردم به یاد خدا بیافتند؛ تعظیم شعائر الهی برای این است که مردم به یاد خدا بیافتند و هدف اصلی را گم نکنند؛ خوبی ها جلوه پیدا کند و بدی ها رنگ ببازد.

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه برگزاری یوم الله ها باعث تقویت معنویت در جامعه می شود، اظهار داشت: آن روزی باید بترسیم که معنویت در جامعه رنگ ببازد؛ آن روز، روز خطر است.

مرور حوادث انقلاب باعث امیدواری مردم می شود

وی با بیان اینکه یکی از کارهای بسیار مهمی که باید دنبال کنیم به ویژه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مسئله امیدوار کردن مردم است، تصریح کرد: تمام فعالیت گروه های تبلیغاتی دشمن برای این است که مردم را مایوس کنند، از رهبری و شهدا و خدا مایوس کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: وقتی در یوم الله ۲۲ بهمن ۴۰ سال حوادث انقلاب را مرور می کنیم، مردم امیدوار می شوند.

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه از ویژگی های مهم انقلاب اسلامی ما مردمی بودن است و این مردمی بود باید حفظ شود، ما باید زمینه حضور مردم در صحنه را فراهم کنیم، افزود: از افتخارات نظام جمهوری اسلامی ایران این است که هر سال حضور مردم در صحنه های انقلاب به مراتب از سال گذشته بیشتر می شود، در شرایط نامساعد هوایی و برف و ... هم مردم در صحنه حضور می یابند.

وی با اشاره به اینکه رویش های انقلاب به مراتب بیشتر از ریزش های انقلاب بوده است، گفت: یکی از رویش ها نقش آفرینی جوانان نسل چهارم در صحنه های انقلاب است، این نقش آفرینی دستاورد کمی نیست، این سیل مشتاق مدافع حرم کم نیست، این مردمی بودن انقلاب بسیار مهم است.

حماسه ۹ دی روز ایستادگی مردم پای ارزش های انقلاب بوده است

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه دو مناسبت بسیار بزرگ در باقیمانده از سال در پیش داریم، تصریح کرد: اهمیت برگزاری یوم الله حماسه ۹ دی در این است که مردم پای ارزش های انقلاب ایستادگی کردند، تصور دشمن پیروزی بود و وقتی چشم باز کردند، دیدند در گودال هلاکت افتاده اند.

حماسه ۹ دی ایام الله و روز ملی است، نه مربوط به یک جناح خاص، مال مردم استنماینده ولی‌فقیه در لرستان:

انقلاب اسلامی به کمال رسیده است/ ایران پرچم‌دار اسلام ناب در جهان

آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه حماسه ۹ دی روز ایستادگی مردم پای ارزش های انقلاب بوده است، افزود: این روز ایام الله و روز ملی است، نه مربوط به یک جناح خاص، مال مردم است.

وی با اشاره به چهلمین سالگرد انقلاب و راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: انقلاب اسلامی ایران به مرحله کمال رسیده است و ریشه هایش مستحکم و ثمره اش پربار و شاخه هایش جهانی شده است.

وظیفه امروز ما ترویج فرهنگ و روحیه انقلابی است

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه نخستین وظیفه امروز ما ترویج فرهنگ و روحیه انقلابی است، این روحیه انقلابی را باید ترویج دهیم و فراموش نشود، افزود: دومین وظیفه این است که امروزِ انقلاب اسلامی را درست ترسیم کنیم؛ جایگاه امروز انقلاب اسلامی کجاست و نقش آفرینی انقلاب کجاست، امروز دنیا ایران را به چه می شناسد؟

آیت الله میرعمادی با اشاره به اینکه امروز ایران را به عنوان پرچمدار اسلام ناب می شناسد، گفت: یک روزی عربستان این ادعا را داشت اما امروز چه کسی است که عربستان را به عنوان پرچمدار اسلام بشناسد!؟

وی با بیان اینکه دنیا دارد اسلام ناب را از ایران می گیرد، تصریح کرد: همه دنیا می گوید که ایران محور مقاومت اسلامی است، الگوی مقاومت اسلامی و استکبار ستیزی از ایران است؛ امروز واقعا آمریکا می ترسد چون انصار الله یمن، حزب الله لبنان و ... را داریم.