حجت الاسلام والمسلمین سيداحمد ميرعمادي' روز سه شنبه 26 بهمن ماه در گفت وگوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود: اين غائله كه از سوي فتنه گران داخلي و حاميان خارجي آنها طراحي شده بود،‌ عمق كينه اين افراد نسبت به نظام جمهوري اسلامي ايران و ميهن اسلامي را نشان داد.

 وي اظهار داشت: متاسفانه سران فتنه با اين اقدام ثابت كردند كه به ابزاري در دست صهيونيست ها و استكبار جهاني تبديل شده اند تا هر بار كه بخواهند آنان را كوك كنند.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان، اقدام روز گذشته فتنه گران را نهايت تلاش آنان براي جدا كردن راه خود از نظام جمهوري اسلامي ايران و ملت ايران دانست و گفت: تلاش فتنه گران رسوايي ديگري براي آنان در تاريخ درخشان ايران اسلامي است.

حجت الاسلام و المسلمين ميرعمادي اظهار داشت: آشوب هاي روز گذشته جمع معدودي در تهران يك سناريوي از پيش طراحي شده بود تا شكوه و عظمت راهپيمايي يوم الله 22 بهمن مردم را كمرنگ جلوه دهند.

وي گفت: فتنه 25 بهمن ماه يك جريان سازي انحرافي رسانه اي براي كمرنگ كردن حماسه يوم الله 22 بهمن بود تا عظمت و شكوه اين راهپيمايي فراموش شود كه اين توطئه هم ختم به شكستي ديگر شد.

نماينده ولي فقيه در لرستان ضمن تاكيد بر لزوم برخورد قاطع با فتنه گران و منافقين، از دستگاه قضايي خواست براساس مطالبه و خواست عمومي مردم نسبت به محاكمه و برخورد قانوني و قاطع با سران فتنه به عنوان عوامل اصلي ايجاد آشوب و دست نشانده استكبار جهاني اقدام كند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار