حجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی پنج شنبه  9 دی ماه در حاشيه مراسم تجليل از پژوهشگران لرستاني در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: حماسه 9 دي سال گذشته سبب شده كه دشمنان و فتنه‌گران داخلي و خارجي براي هميشه دچار ياس و نااميدي شوند، و به فتنه خود پايان دهند.

امام جمعه خرم‌آباد افزود: حماسه 9 دي موجب انسجام ناگسستني در داخل كشور بين مردم شد.

ميرعمادي خاطرنشان كرد: ملت ايران در 9 دي سال گذشته با داشتن رهبري فرزانه در مقابل فتنه‌گران ايستادگي كرد.

ایشان بيان داشت: رهبر فرزانه انقلاب در فتنه سال گذشته جلوي فتنه‌گران را گرفت و ملت نيز با تبعيت از رهبر فرزانه خود در 9 دي به صحنه آمدند.

ميرعمادي عنوان داشت: در اين حماسه مردم به دشمنان نشان دادند كه امت ايران بيدار هستند و در برابر هر توطئه و فتنه‌اي مقاومت و ايستادگي مي‌كنند.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: ملت ايران اسلامي در اين روز به صحنه آمدند و فرياد دفاع از ولايت و نفرت و انزار خود را از استكبار و دست‌نشانده‌هاي آنان ‌اعلام كردند.

‌ميرعمادي خاطرنشان كرد: دشمنان بايد اين را خوب بدانند كه اين ملت حاضر نيست بر سر ارزش‌ها و باورهاي ديني و انقلابي خود با كسي معامله كند.

نماينده ولي فقيه در لرستان در ادامه با اشاره به نگاه دنيا و جوامع بين‌المللي به حماسه 9 دي گفت: اين موضوع در جوامع بين‌المللي بسيار اثربخش بوده به طوري كه آنها تصور مي‌كردند، كه كار ايران اسلامي تمام شده اما اين روز به آنها ثابت كرد كه اين انقلاب ريشه در وجود مردم ايران دارد.

‌ميرعمادي عنوان داشت: مردم در حماسه 9 دي به رهنمودهاي مقام معظم رهبري لبيك گفتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار