نماينده ولي‌فقيه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس ضمن دعوت از مردم هميشه در صحنه لرستان براي شركت در اين راهپيمايي اظهار داشت: يكي از مطالبات مسلمانان، آزادي قدس شريف از چنگال رژيم صهيونيستي است.

وي با اشاره به اينكه فلسطين نماد مظلوميت و رژيم صهيونيستي نماد خشونت است، افزود: فلسطين امروز در ميان مسلمانان از جايگاه مهمي برخوردار است.

نماينده ولي فقيه در لرستان گفت: روز جهاني قدس روز اتحاد و انسجام ملي مسلمانان در برابر رژيم غاصب صهيونيستي است.

ميرعمادي اظهار داشت: همه اقشار مختلف مردم بايد با راهپيمايي در روز قدس خشم و انزجار خود را عليه رژيم غاصب اعلام كنند.

وي با بيان اين كه از نظر ما رژيم صهيونيستي هيچ مشروعيتي ندارد، خاطرنشان كرد: راهپيمايي مردم در روز جهاني قدس نقش مهمي در بي‌اثر كردن فعاليت‌هاي آمريكا و رژيم صهيونيستي و قويت آرمان‌ها و مقاومت مردم فلسطين دارد.

 نماينده ولي فقيه در استان لرستان گفت: امروز بزرگ‌ترين مانع بر سر راه اتحاد مسلمانان، استكبار جهاني و رژيم صهيونيستي هستند.

وي فلسطين را نماد مظلوميت و رژيم صهيونيست را نماد ظلم و استكبار خواند و افزود: رژيم صهيونيستي هيچ مشروعيتي در دنيا ندارد.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان به مقاومت دليرانه و شجاعانه مردم فلسطين در برابر زورگويي‌هاي رژيم صهيونيستي اشاره و خاطرنشان كرد: اين برهه از زمان ايجاب مي‌كند مردم كشورهاي اسلامي با حضور گسترده در مراسم راهپيمايي روز قدس حمايت همه‌جانبه خود را از مبارزات حق‌طلبانه فلسطينيان اعلام كنند.

ميرعمادي در ادامه افزود: همه اقشار مختلف مردم بايد با راهپيمايي در روز قدس خشم و انزجار خود را عليه رژيم غاصب اعلام كنند.

وي با اشاره به اينكه روز جهاني قدس روز اتحاد و انسجام ملي مسلمانان در برابر رژيم غاصب صهيونيست است، اظهار داشت: امروزه منفورترين رژيم در دنيا رژيم غاصب صهيونيست است.

ایشان خاطرنشان كرد: روز قدس روز طنين‌اندازي فرياد مسلمانان عليه ظالمان است.

نماينده ولي فقيه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد گفت: دولت‌ها نيز با تحريم رژيم صهيونيستي و قطع رابطه با اين مزدوران، حمايت خود را از مردم فلسطين اعلام كنند.

ميرعمادي روز جهاني قدس را يادگار امام راحل دانست و تصريح كرد: پيروزي فلسطين در غزه مرهون دعاهاي مومنين است.

نماينده ولي فقيه در استان لرستان با يادآوري اينكه آبروي رژيم صهيونيستي پس از حمله به كاروان آزادي در دنيا بر باد رفته است، ابراز اميدواري كرد، كه شاهد شكست مذاكرات سازش در روز قدس باشيم.

وي خاطرنشان كرد: روز جهاني قدس نمايش اتحاد مسلمانان عليه تجاوز صهيونيست‌‌ها است.

ميرعمادي تصريح كرد: براي حفظ آرمان فلسطين و تنفر از رژيم صهيونيستي شركت در راهپيمايي روز قدس واجب است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار