Imageحجت الاسلام والمسلمین سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگاران استان خاطر نشان کرد: تلخ ترین حادثه در دوران معاصر، مسأله اشغال سرزمین فلسطین توسط رژیم غاصب صهیونیست است.

ایشان فلسطین و روز قدس را نماد واقعی استکبارستیزی و وحدت امت اسلامی و رژیم جعلی اسرائیل را مظهر ظلم و زورگویی دانست و افزود: یکی از مطالبات مسلمانان جهان، آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی است چراکه فلسطین جزء کشورهای اسلامی و پاره تن اسلام می باشد.

وی در ادامه گفت: ریشه بحران های منطقه خاورمیانه مسأله رژیم صهیونیستی است که این بحران تنها از راه نابودی کامل این رژیم اشغالگر برطرف می شود.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به نامشروع و جعلی بودن این رژیم افزود: رژیم تجاوزگر اسرائیل، به دلیل اینکه شکل گیری و انعقاد نطفه آن به صورت غیرواقعی بوده است لذا به عنوان یک رژیم نامشروع و غاصب امام جمعه خرم آباد در ادامه به بیان روند مذاکره سازش پرداخت و گفت: روز قدس روز حیات واقعی اسلام و روز رسوائی سازش کاران و سربلندی مقاومت اسلامی است.

ایشان تقویت مقاومت اسلامی را از آثار راهپیمایی روز جهانی قدس دانست و خاطر نشان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس یکی از راه های احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین است.

وی گفت: منفور باقی ماندن رژیم صهیونیستی و تقویت روحیه مردم فلسطین از دیگر تأثیرات این راهپیمایی تاریخی خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در پایان ضمن دعوت از مردم روزه دار و مومن و انقلابی استان لرستان جهت شرکت حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، این روز را روز فریاد کشیدن ملت ها علیه ظلم و استکبار و حمایت از مردم مظلوم فلسطین دانست و گفت: مردم انقلابی استان بار دیگر با حضور در راهپیمایی و تجدید عهد و پیمان با امام و لبیک به ندای رهبرمعظم انقلاب اسلامی حمایت قاطع خود را از مردم همیشه مظلوم فلسطین به نمایش بگذارند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار