حجت الاسلام والمسلمین میر عمادی در گفتگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان  افزود : رسانه های استان مسئولیت بسیارسنگینی بر دوش دارند، بیان مشکلات ، راهکارها و انتقال آنها به مسئولین از جمله وظایف آنهاست .                                                                                                                     
وی بیان داشت : در مجموعه رسانه های استان در این جهت تا حدودی موفق بوده اند به دلیل آنکه آنچنان مطالب را منعکس می کنند که تحولی را در استان شاهد هستیم .
 
میر عمادی با تاکید بر اینکه بخش عمده ای از تحول و پویایی استان مرهون تلاش خبرنگاران است ، ادامه داد : ما هر گونه اقدامی برای فراهم کردن زیر ساختهای فرهنگی را مورد حمایت قرار می دهیم .
 
نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه یکی از مشکلات استان فراهم نبودن زیر ساختهای توسعه فرهنگی است تصریح کرد : یکی از خواسته های ما از مسئولین فراهم کردن این زیر ساختها جهت رشد و پویایی استان است .
 
حجت الاسلام والمسلمین میر عمادی یادآور شد : نبود سالن بزرگ اجتماعات فرهنگی ، کمبودهای مساجد و مکانهای فرهنگی و مذهبی از جمله مشکلات دیگربوده که هر چه سریعتر باید مرتفع شوند .
 
نماینده ولی فقیه در استان با تاکید براینکه ضروری ترین کارها در  گام نخست توسعه زیر ساختهای فرهنگی است، گفت: باید همه دست بدست هم دهیم تا روند توسعه لرستان با سرعت بیشتری ادامه یابد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آرشیو اخبار